چرا دلفیران

 

چرا بهتر است از دلفیران ماهی بخرید

- انتخاب بهترین روش صید ماهی ها و گونه های دیگر

در دنیا روش های مختلفی برای صید ماهی های زینتی وجود داشته که برخی از این روش ها در بیشتر کشور ها ممنوع می باشد ولی متاسفانه هنوز در برخی مناطق به صورت غیر قانونی از این روش ها استفاده می شود.

  • روش اول استفاده از مواد سمی مختلف مثل سیانور می باشد که در این روش اصولا آسیب های زیادی به اندام های داخلی ماهی مثل کبد آن وارد شده و باعث مرگ زود هنگام ماهی ها می شود و از طرف دیگر آسیب های جبران ناپذیری نیز به محیط زیست های دریایی و موجودات دیگر ساکن در آن منطقه وارد می شود. به دلیل راحتی صید در این روش قیمت ماهی های صید شده بسیار ارزان می باشد.
  • روش دوم صید دستی و انتخابی است. در این روش صیاد به وسیله تور های مخصوص به صورت انتخابی ماهی های موجود در اطراف تپه های مرجانی را با توجه به اندازه و وضعیت سلامت آنها انتخاب و صید می کند در این روش آسیب های بسیار کمتری به محیط زیست های دریایی وارد شده و از طرف دیگر صیاد می تواند از عدم صید ماهی های مولد نیز مطمئن شود. در این روش به دلیل سختی کار و مدت زمان صرف شده قیمت ماهی ها بیشتر بوده ولی ماهی ها بدون هیچ گونه آسیبی صید می شوند. شرکت دلفیران فقط برای خرید ماهی از شرکت های صید مجاز که با این روش عملیات صید را انجام می دهند ماهی های مورد نظر را خریداری می کند.

- انتخاب بهترین روش جهت قرنطینه بعد از صید

همیشه لازم است بعد از صید، ماهی برای مدت مشخصی قرنطینه شده و به مرور با شرایط زندگی در محیط های بسته آکواریومی و از طرف دیگر شرایط شیمیایی آب های مصنوعی خو داده شود. در صورتی که این مراحل توسط شرکت های صید ماهی انجام نشود احتمال از بین رفتن ماهی در آکواریوم های خانگی افزایش پیدا می کند. از طرف دیگر در طول این مدت می توان از سلامت کامل ماهی ها نیز مطمئن شد. انجام این فرایند می تواند بسیار پر هزینه بوده و قیمت تمام شده ماهی ها را افزایش دهد. تمامی شرکت های طرف قرارداد دلفیران تمامی مراحل لازم جهت سازش ماهیان صید شده با شرایط آکواریوم را در قرنطینه های مناسب انجام می دهند.

- انتخاب بهترین روش پروش و تکثیر

در مورد گونه های تکثیری ماهی و مرجان نیز با توجه به شرایط نگهداری گونه های مولد و تغذیه لارو ها و بچه ماهی ها در طول مراحل رشد می توانید این گونه های پرورشی یا تکثیری را درجه بندی کنید. این گرید ها از A تا C وجود دارد. با توجه به اینکه شرکت دلفیران سعی در ارائه بهترین ها دارد فقط گونه هایی با درجه A را وارد کرده و فقط در بعضی از موارد محدود به خاطر نمایش اختلاف کیفی بین درجه های مختلف اقدام به واردات گونه هایی با درجه B نیز می نماید. که مطمئناً گونه هایی با درجه A دارای قیمت های بالاتری نسبت به درجه های پایین تر هستند.

  • طرف قرار داد شرکت دلفیران یکی از چهار شرکت اول دنیا در زمینه تکثیر انواع دلقک ها و برخی از گونه های خاص خفاش ماهی ها، فرشته ماهی ها و کاردینال ها به انتخاب سایت Reefbuilder است که با توجه به شرایط خاص جغرافیایی خود امکان تکثیر و پروش انواع گونه های بسیار خاص را با شرایط بسیار عالی در اختیار داشته و از نظر کیفیت در بالاترین سطح ممکن در دنیا اقدام به پروش این گونه های بی نظیر می نماید.
  • به جرات می توان گفت که اسب های دریایی از بی نظیر ترین گونه های دریایی قابل نگهداری در آکواریوم های آب شور هستند و به دلیل رفتار های بسیار خاص و تنوع رنگی بی نظیر خود مورد توجه آکواریوم داران حرفه ای قرار گرفته اند. یکی از مشکلات بسیار بزرگ در رابطه با نگهداری از این ماهیان زیبا عادت های غذایی بسیار خاص آنهاست که شرایط نگهداری از آنها را بسیار مشکل کرده است. ولی از این پس شما می توانید با خرید اسب هایی دریایي تکثیری به همراه غذاهای مخصوص آنها به راحتی اقدام به نگهداری از این مخلوقات شگفت انگیز نمایید.

- انتخاب بهترین روش برای حمل و نقل

اصولا یکی از هزینه هایی که می تواند قیمت تمام شده گونه های آب شور را افزایش دهد هزینه های حمل و نقل از کشور های مختلف دنیاست. بیشتر شرکت های وارد کننده ماهی برای کاهش این هزینه مقدار آب مربوط به کیسه حمل ماهی ها را بسیار کمتر از مقدار استاندارد قرار داده تا بتوانند در هر جعبه مخصوص حمل تعداد بیشتری ماهی حمل کنند و به این ترتیب هزینه های مربوط به حمل و نقل را کاهش دهند این روش باعث بالا رفتن بیش از حد پارامتر های شیمیایی مضر در آب شده و سلامت ماهی ها را به شدت به خطر می اندازد. ولی در شرکت دلفیران با توجه به استاندارد های موجود که با در نظر گرفتن مدت زمان حمل و اندازه ماهی حجم آب مورد نیاز را برای هر کیسه مشخص می شود روند انتقال را با بهترین روش ممکن انجام می دهد که این موضوع نیز می تواند قیمت تمام شده ماهی ها را افزایش دهد ولی سلامت آنها را تضمین می کند.

 

- انتخاب روش های نوین انتقال در سیستم های بزرگ

برای انقال ماهی از کیسه های مخصوص حمل به آکواریوم های نگهداری نیز روش های مختلفی وجود دارد در مقاله مربوط به دستورالعمل انتقال آبزیان به دو روش استاندرد انتقال در آکواریوم های خانگی اشاره شده است. ولی در حجم های زیاد روش های خاصی بر پایه مواد شیمیایی مختلف وجود دارد که می تواند سلامت آبزیان در روند انتقال را تضمین کند. شرکت دلفیران با بهره گیری از روش های نوین انتقال و کنترل دقیق پارامتر های شیمیایی آب در روند انتقال و هماهنگی های لازم با شرکت های صادر کننده سعی دارد بدون وارد آمدن هیچ گونه آسیبی به آبزیان آنها را به تانک های نگهداری منتقل و بعد از اطمینان از سلامت کامل اقدام به فروش نماید. از آنجایی که برای رسیدن به این هدف نیز لازم است هزینه های مختلفی برای خرید مواد شیمیایی بسیار خاصی انجام شود قیمت تمام شده ماهی ها نیز نسبت به شرکت های وارد کننده دیگر افزایش پیدا می کند.

با توجه به تمامی این پارامتر ها شما با خرید ماهی از شرکت دلفیران می توانید از سلامت آبزیان خود مطمئن شوید و احتمال موفقیت خود در نگهداری از آکواریوم های آب شور را افزایش دهید.

 

چرا بهتر است دلفیران را برای خرید انتخاب کنید

در دنیای امروز که صنعت IT توانسته است انقلابی را در ضمینه تجارت به وجود آورد و مردم دنیا می توانند به راحتی به تمامی محصولات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند شاید دیگر زمان آن رسیده است که ما هم بتوانیم تمامی نیازهای آکواریوم خود را فقط با فشار دادن چند کلیک به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن بر طرف کنیم.

- اجناس اصل و با کیفیت

در شرکت دلفیران انتخاب محصولات ارائه شده بر اساس کیفیت، مقرون به صرفه بودن و سهولت استفاده برای کاربر صورت می گیرد و از طرف دیگر حصول اطمینان از اصل بودن محصولات ارائه شده را وظیفه اصلی خود می دانیم.

- گارانتی لوازم و تعویض ۲۴ ساعته

تمامی لوازم و تجهیزات ارائه شده بر روی سایت دلفیران به غیر از محصولات مصرفی شامل شرایط گارانتی و تعویض ۲۴ ساعته ما خواهند بود در صورتی این خسارت ها در زمان حمل و نقل وارد نشده باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای خرید بخش سرویس مهلت تست ۲۴ ساعته و شرایط بازگرداندن کالا مراجعه نمایید.

- سهولت خرید و دسترسی

در سایت دلفیران شما به راحتی می توانند به مجموعه متنوعی از محصولات و تجهیزات مناسب برای استفاده در آکواریوم های آب شور دسترسی پیدا کرده، به سادگی اقدام به خرید المان های مورد نظر خود نمایید و در کمترین زمان ممکن سبد خرید خود را درب منزل و یا در محل کار خود دریافت کنید. در ضمن شما می توانند به مجموعه کاملی از اطلاعات در رابطه با هر محصول دسترسی داشته و محصول مناسب را با توجه به شرایط آکواریوم خود خریداری کنید.

- تنوع محصولات و حق انتخاب

شاید یکی از دردسر های استفاده از بیشتر فروشگاه های اینترنتی تنوع بسیار بالای محصولات ارائه شده باشد ولی در سایت دلفیران تمامی محصولات با توجه به استاندارد های مناسب انتخاب و برای استفاده به شما معرفی می شود و شما می توانند در میان مجموعه متنوعی از محصولات با کیفیت محصول مناسب را انتخاب کنید.

- قیمت مناسب

با توجه به روزرسانی های انجام شده در سایت دلفیران شما می توانید از خرید خود با قیمت مناسب و با توجه به شرایط بازار اطمینان حاصل کرده و از طرف دیگر با توجه به شرایط فصلی و زمانی مختلف از تخفیف های ویژه ما استفاده کنید. در ضمن با توجه به ثبت تمامی خرید های انجام شده توسط شما در پنل کاربری، ما می توانیم بر اساس میزان خریدهای انجام شده توسط شما تخفیف های ویژه ای را برای شما در خرید های بعدی در نظر بگیریم.

هدف ما جلب اعتماد شماست