کنترلر و موج ساز

Waver Master (Rossmont)
کنترلر و موج ساز

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7612 WR-2CH - - - - به زودی

یک دستگاه کنترلر و موج ساز بسیار ساده که به راحتی می توانید به کمک شبکه خانگی خود تا دو پمپ جریان ساز شرکت Rossmont را به کمک آن کنترل و شرایط مختلف را در آب شبیه سازی نمایید. در کمتر از چند ثانیه می توانید به دستگاه متصل شوید و موج دلخواه و مناسب را برنامه ریزی نمایید. با یک دکمه در صورت لزوم می توانید بین حالت های مختلف حرکت کنید و با یک چراغ LED به راحتی به وضعیت کارکرد دستگاه پی ببرید. می توانید به سادگی برای هر روز برنامه منحصر به فرد تعریف کنید و محیط طبیعی را شبیه سازی کنید. شبیه سازی تلاطم توفان یا تغییرات آب و هوایی محسوس برای مرجان ها و ماهی ها نیز امکان پذیر است. امکان کنترل آکواریوم از بیرون خانه، محل کار، حتی آن سوی دنیا یا هنگامی که در کنار خانواده در حال استراحت هستید وجود خواهد داشت. شما می توانید موج سازها را به صورت 24 ساعته با استفاده از نمودار کاربری ساده(میزان جریان در هر زمان مشخص روز) را برنامه ریزی کرده و با استفاده از مدهای از پیش تعیین شده و قرار دادن آن ها روی نمودار به عنوان حالت سفارشی یا همگام سازی با دستگاه های خارجی مثل دستگاه غذا دهی اتوماتیک، جریان مورد نیاز را برنامه ریزی کنید. به شبکه wifi Waver هم مستقیما و هم از طریق اتصال به شبکه LAN می توان متصل شد و حتی از راه دور از هر نقطه ی دنیا دستگاه ها را کنترل کرد. با هدف بهبود مداوم و افزودن عملکردهای جدید، نرم افزار و سفت افزار Waver به صورت رایگان قابلیت به روز رسانی از طریق وب سایت rossmont.com و بار گذاری به صورت بی سیم را دارد.

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

ویدیوها


در ویدیو زیر می توانید عملکرد پمپ های جریان ساز و موج ساز Waver را مشاهده نمایید.


محصولات مرتبط

نـظـرات کـاربـران

شروین پاداش هوشیار (1395/09/20  15:41): 0+

سلام آقای مهندس خسته نباشید.
این کنترلر با IP: 192.168.9.75 وارد برنامش میشه و میشه به موج ساز برنامه داد. من الان یک ماهی هست که دارم با این دستگاه کار میکنم ولی از دیروز تا حالا وارد این IP نمیشه و ارور 404 میده . همه جوره هم چک کردم . به مودم هم کانکت میشه ولی وارد سایتش میشه. دیگه واقعا داره خستم میکنه این کنترلر. شاید IP عوض شده باشه. لطفا راهنماییم کنید. اگه دسترسی به این موجساز دارید اگه میشه یه تست کنید و بعد راهنماییم کنید.
خیلی متشکرم

شروین پاداش هوشیار (1395/09/09  00:40): 0+

سلام آقای مهندس اسلامی
شبتون بخیر.

من این کنترلر رو تهیه کردم و با وای فای کامپیوتر خونه توسط USB wireless وصل شدم وبه کنترلر برنامه دادم . ولی از طریق گوشی نتونستم وصل بشم چون از طریق گوشی نمیشه هم به اینترنت وصل شد هم به وای فای کنترلر و اگه به وای فای کنترلر وصل بشم دیگه اینترنت ندارم که وارد بشم. تو کاتالوگش نوشه همراه با ریموت هرجای دنیا باشید میتونید به کنترلر وصل بشید به نظر خودم باید یه برنامه ای داشته باشه که بتونم IP رو بدون نیاز به اینترنت وارد کنم

شروین پاداش هوشیار (1395/08/05  13:36): 0+

سلام خدمت آقای مهندس اسلامی. خسته نباشید.
این کنرلر همراه با دوعدد موج ساز به فروش میره یا فقط کنترلر خالیه و موج ساز باید جداگانه تهیه شود؟

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت