نمک مرجان

نمک مرجان

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7519 5 kg - - - - به زودی
7520 10 kg - - - - به زودی
7521 22 kg - - - - به زودی

این نمک به صورت تخصصی برای انواع آکواریوم های آب شور مرجانی حاوی مرجان های سخت پلیپ کوچک SPS مقاوم و انواع مرجان های سخت پلیپ بزرگ LPS و همچنین انواع مختلف مرجان های نرم و بی مهرگان مختلف دریایی مثل صدف های بزرگ مناسب است. در ساختار های این نمک برم حذف شده است و شما به راحتی و بدون نگرانی می توانید از آن در سیستم هایی که دارای تزریق کننده ازن هستند استفاده کنید. در این نمک هیچگونه باکتری و ساختار های پرورش آنها برای روش پروبیوتیک وجود ندارد. این نمک بعد از حل شدن در آب مقادیر فسفات و نیترات را افزایش نخواهد داد و کاملا بدون فسفات و نیترات است. توصیه می شود در آکواریوم های جدید به هیچ عنوان تا قبل از ۱۰ تا ۱۴ روز هیچگونه آبزی اضافه نشود.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 5 kg 10 kg 22 kg
شرکت سازنده Aquaforest Aquaforest Aquaforest
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی
وزن 5000 g 10000 g 22000 g
نام انگلیسی Reef Salt Reef Salt Reef Salt

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این نمک به صورت تخصصی برای انواع آکواریوم های آب شور مرجانی حاوی مرجان های سخت پلیپ کوچک SPS مقاوم و انواع مرجان های سخت پلیپ بزرگ LPS و همچنین انواع مختلف مرجان های نرم و بی مهرگان مختلف دریایی مثل صدف های بزرگ. در ساختار های این نمک برم حذف شده است و شما به راحتی و بدون نگرانی می توانید از آن در سیستم هایی که دارای تزریق کننده ازن هستند استفاده کنید. در این نمک هیچگونه باکتری و ساختار های پرورش آنها برای روش پروبیوتیک وجود ندارد. این نمک بعد از حل شدن در آب مقادیر فسفات و نیترات را افزایش نخواهد داد و کاملا بدون فسفات و نیترات است. توصیه می شود در آکواریوم های جدید به هیچ عنوان تا قبل از ۱۰ تا ۱۴ روز هیچگونه آبزی اضافه نشود.راهنمای استفاده

برای استفاده از این نمک می توانید آن را در آب شیرین تصفیه شده با فیلتر RO یا اسمز معکوس در دمای ۲۴ درجه حل نمایید. برای تولید یک آب شور با شوری ۳۳ ppt و یا غلظت ۱.۰۲۵ لازم است ۳.۸ کیلوگرم از این نمک را در ۱۰۰ لیتر آب شیرین تصفیه شده حل نمایید. این نمک در مدت حدود ۱۵ دقیقه حل می شود و بعد از حل شدن کامل نمک و شفاف شدن کامل آب می توانید از آن به عنوان یک منبع مناسب آب شور دریایی استفاده نمایید.

پارامتر های آب حاصل از این نمک با شور ۳۳ ppt در دمای ۲۴ درجه به شرح زیر است:

 • کلرید ۱۹۰۰۰ تا ۱۹۵۰۰ میلی گرم در لیتر
 • سدیم ۱۰۵۰۰ تا ۱۰۶۰۰ میلی گرم در لیتر
 • منیزیم ۱۳۰۰ تا ۱۳۸۰ میلی گرم در لیتر
 • گوگرد ۸۴۰ تا ۸۹۰ میلی گرم در لیتر
 • کلسیم ۴۱۰ تا ۴۴۰ میلی گرم در لیتر
 • پتاسیم ۳۸۰ تا ۴۰۰ میلی گرم در لیتر
 • فلور ۱.۲ تا ۱.۳ میلی گرم در لیتر
 • آهن ۰.۰۸ تا ۰.۰۹ میلی گرم در لیتر
 • استرانسیم ۷ تا ۹ میلی گرم در لیتر
 • سختی ۷.۴ تا ۸.۲ درجه dKH
 • ۷.۸ تا ۸.۲ pH

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Reef Salt

نـظـرات کـاربـران

حمید خوارزمی (1395/07/06  00:31): 0+

متشکرم سپاس

حمید خوارزمی (1395/07/04  20:46): 0+

با سلام و خسته نباشید..نمک REEF SALT برای اکواریوم ماهی و مرجان قابل استفاده است یا فقط مرجان ..چون من ماهی ذر سیستم دارم مشکل ساز نباشد برا ماهی..ممنونم راهنمایی کنید

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/07/05  13:11): 0+

با سلام و احترام

این نمک برای انواع ماهی، مرجان و بی مهرگان دریایی قابل استفاده می باشد و تمامی عناصر مورد نیاز آنها را می تواند در اختیارشان قرار دهد.

شاد باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت