بیو S

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7514 10 ml - - - - به زودی
7515 50 ml - - - - به زودی

این محصول حاوی تمامی باکتری های مفید درگیر در چرخه نیتروژن می باشد. این محصول برای راه اندازی آکواریوم های جدید بسیار لازم و ضروری است. از این محصول می توانید به مدت ۲ هفته قبل از ماهی دار کردن آکواریوم خود استفاده نمایید تا از کامل شدن چرخه نیتروژن در آکواریوم خود مطمئن شوید.

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول حاوی تمامی باکتری های مفید درگیر در چرخه نیتروژن می باشد. این محصول برای راه اندازی آکواریوم های جدید بسیار لازم و ضروری است. از این محصول می توانید به مدت ۲ هفته قبل از ماهی دار کردن آکواریوم خود استفاده نمایید تا از کامل شدن چرخه نیتروژن در آکواریوم خود مطمئن شوید.راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید به مدت ۲ هفته به صورت روزانه ۱ قطره به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم را به آب اضافه نمایید.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Bio S

نـظـرات کـاربـران

مرتضی پلیمی (1395/05/31  21:42): 0+

سلام و خسته نباشید.من یه آکواریوم آب شور با حجم 94 لیتر آب به مدت 20روز هست که راه اندازی کردم.سامپ آکواریوم شامل فیلتر های بیولوژیکی،شیمیایی و فیزیکی به همراه اسکیمر می باشد.شن و لایو راک هم که در آن قرار گرفته است.یک هفته ای هم هست که دارم از میکروباکتر7 شرکت برایت ول استفاده میکنم و یک هفته دیگه هم باید استفاده کنم بعد آب را تست کنم برای ماهیدار کردن آکواریوم.میخواستم بدونم که نیاز هست از Bio s هم استفاده کنم یا خیر؟؟؟اگر نکته دیگری هم لازم است لطفا بهم بگید

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/06/01  09:45): 0+

با سلام و احترام

این دو محصول عملکرد مشابه دارند و شما می توانید بعد از ۲ هفته استفاده از هر یک از این محصولات میزان نیتریت آب آکواریوم خود را اندازه گیری نمایید و در صورت صفر بودن اولین ماهی را به آکواریوم خود اضافه کنید. بهتر است برای اضافه کردن چند ماهی اول و حداقل برای مدت ۲ تا ۳ ماه روند ماهی دار کردن را به آرامی انجام دهید.
در ضمن صفر بودن میزان نیتریت در صورتی شرط کافی است که مابقی ساختار آکواریوم و فیلتراسیون آن به شکل استاندارد چیده شده باشد.

پیروز باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت