پروبیو S

پروبیو S

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7512 10 ml - - - - به زودی
7513 50 ml - - - - به زودی

این محصول حاوی یک مجموعه بسیار عالی و غنی از انواع باکتری های فرایند پروبیوتیک است. نکته کلیدی در استفاده از این محصول تبدیل فسفات و نیترات به ساختار های و توده های بیولوژیک قابل حذف شدن توسط پروتئین اسکیمر و یا قابل جذب و مصرف شدن توسط انواع مرجان ها، اسفنج ها و صدف های بزرگ و دیگر ارگانیسم های فیلتر کننده است. این فرایند به صورت طبیعی در دریا نیز اتفاق افتاده که به این ترتیب فسفر و نیتروژن می توانند منبع اصلی غذایی برای تمامی انواع ارگانیسم های فیلتر کننده را تامین کنند. این باکتری ها به شکل بسیار موثری میزان رسوبات آلی بر روی بستر و ساختار های مختلف دکوراسیون در آکواریوم شما را کاهش می دهد. برای دسترسی به نتیجه بهتر می توانید از انواع مواد فیلتراسیون بیولوژیک مثل سیپوراکس و یا انواع ماسه های مخصوص در درون ساختار فیلتراسیون و سامپ خود استفاده کنید.

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول حاوی یک مجموعه بسیار عالی و غنی از انواع باکتری های فرایند پروبیوتیک است. در این محصول مکمل های غذایی ویژه چندین باکتری بسیار خاص قرار داده شده است. نکته کلیدی در استفاده از این محصول تبدیل فسفات و نیترات به ساختار های و توده های بیولوژیک قابل حذف شدن توسط پروتئین اسکیمر و یا قابل جذب و مصرف شدن توسط انواع مرجان ها، اسفنج ها و صدف های بزرگ و دیگر ارگانیسم های فیلتر کننده است. این فرایند به صورت طبیعی در دریا نیز اتفاق افتاده که به این ترتیب فسفر و نیتروژن می توانند منبع اصلی غذایی برای تمامی انواع ارگانیسم های فیلتر کننده را تامین کنند. این باکتری ها به شکل بسیار موثری میزان رسوبات آلی بر روی بستر و ساختار های مختلف دکوراسیون در آکواریوم شما را کاهش می دهد. برای دسترسی به نتیجه بهتر می توانید از انواع مواد فیلتراسیون بیولوژیک مثل سیپوراکس و یا انواع ماسه های مخصوص در درون ساختار فیلتراسیون و سامپ خود استفاده کنید.این محصول می تواند از آکواریوم شما در مقابل انواع ارگانیسم های مختلف بیماری زا محافظت نماید.

توصیه می شود از این محصول به همراه ProF و یا ProBioF استفاده شود.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید به صورت روزانه ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم استفاده نمایید. لازم است همیشه قبل از مصرف بطری را به خوبی تکان دهید و بعد از باز شدن درب بطری لازم است آن را در یخچال نگداری نمایید.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Pro Bio S

نـظـرات کـاربـران

شروین پاداش هوشیار (1395/09/30  06:53): 0+

سلام آقای مهندس اسلامی.
وقتتون بخیر.
سوال اولم این بود از بین روش (پروبیوتیک) و (باکتری فیدر،بیوکلین) کدوم یک به صرفه تره از نظر هزینه و همچنین عملکرد کدوم بهتره؟
سوال دومم این بود که تو روش پروبیوتیک باید از محصولات pro bio s ، pro F , pro bio F ,NP pro باهم استفاده کرد؟

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/09/30  09:41): 0+

با سلام و احترام

مصرف مواد در هر یک از این روش ها به شرایط بسیار زیادی در هر آکواریوم وابسته است و به راحتی نمی توان یک مقایسه کلی را در نظر گرفت.

اما اصولا استفاده از باکتری فیدر و ساده تر می باشد و برای کاهش نیترات در محدوده صفر تا ۲ میلی گرم در لیتر در نظر گرفته شده است.

در محصولات آکوافارست دو محصول Pro Bio F و Pro F مشابه محصول باکتری فیدر از شرکت Reeflowers هستند و هر دو می توانند منابع کربن لازم در آکواریوم را برای رشد و فعالیت باکتری های مصرف کننده نیترات و فسفات فراهم کنند.

روش پروبیوتیک در حقیقت ترکیب دو محصول Pro Bio S و NP Pro می باشد. پس شما یا می توانید از یکی از دو محصول بالا برای راه اندازی روشی مشابه باکتری فیدر با محصولات آکوافارست استفاده کنید و یا می توانید دو محصول پروبیوتیک را در آکواریوم خود مورد استفاده قرار دهید.
این روش بسیار کامل تر می باشد و هدف آن پایین نگه داشتن نیترات و فسفات در حد صفر است. اما این موضوع به روش استفاده شرایط سیستم فیلتراسیون و پروتیئن اسکیمر شما هم بسیار وابسته است.
در ضمن در روش های ارائه شده توسط آکوافارست لازم است حتما از کاهش دهنده فسفات نیز استفاده شود.
نکته دیگر اینکه آکواریوم داران حرفه ای و با تجربه در هنگام استفاده از روش پروبیوتیک در صورت تشخیص کاهش منابع کربن در آکواریوم خود ممکن است از محصولاتی مثل Pro Bio F نیز با میزان کمتر در آکواریوم خود استفاده کنید.

و نکته آخر اینکه تمامی این روش ها زمانی در یک آکواریوم به صورت موفق عمل خواهد کرد که شرایط اولیه آب مثل دما، شوری، سختی و pH ثابت باشد. زیرا تغییرات این پارامتر ها می تواند به کل ساختار باکترییایی آکواریوم به شدت آسیب وارد کرده و تمام چرخه های شکل گرفته را دچار مشکل کند.

شاد باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت