کاهش دهنده فسفات و نیترات پیشرفته

کاهش دهنده فسفات و نیترات پیشرفته

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7509 10 ml - - - - به زودی
7510 50 ml - - - - به زودی
7511 2000 ml - - - - به زودی

یک محصول بی نظیر و شگفت انگیز از پلیمر مایع که می تواند به عنوان یک ماده فیلتراسیون در حالت شناور در آب عمل کرده و فضای مناسب برای رشد تمامی اعضاء باکتری های مناسب برای روش پروبیوتیک در اختیار آنها قرار دهد. بعد از استفاده از این محصول تمامی باکتری ها به سرعت رشد کرده و در آکواریوم شما تکثیر خواهند شد که می توانند به عنوان غذای تمامی مواد زائد حاصل از چرخه نیتروژن مثل نیترات و فسفات را به مواد بیولوژیک تبدیل کنند. در نتیجه این فرایند مواد حاصل می تواند توسط پروتئین اسکیمر ها از سیستم خارج شده و یا به عنوان غذا توسط مرجان ها و سایر فیلتر کننده های ساکن در یک آکواریوم مرجانی مصرف شوند. مواد تشکیل شده به همراه باکتری های موجود می تواند یک منبع غذایی طبیعی و مناسب را در اختیار مرجان ها قرار دهد.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 10 ml 50 ml 2000 ml
شرکت سازنده Aquaforest Aquaforest Aquaforest
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی
حجم 10 mliter 50 mliter 2000 mliter
نام انگلیسی -NP Pro -NP Pro -NP Pro

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

یک محصول بی نظیر و شگفت انگیز از پلیمر مایع که می تواند به عنوان یک ماده فیلتراسیون در حالت شناور در آب عمل کرده و فضای مناسب برای رشد تمامی اعضاء باکتری های مناسب برای روش پروبیوتیک در اختیار آنها قرار دهد. بعد از استفاده از این محصول تمامی باکتری ها به سرعت رشد کرده و در آکواریوم شما تکثیر خواهند شد که می توانند به عنوان غذای تمامی مواد زائد حاصل از چرخه نیتروژن مثل نیترات و فسفات را به مواد بیولوژیک تبدیل کنند. در نتیجه این فرایند مواد حاصل می تواند توسط پروتئین اسکیمر ها از سیستم خارج شده و یا به عنوان غذا توسط مرجان ها و سایر فیلتر کننده های ساکن در یک آکواریوم مرجانی مصرف شوند. مواد تشکیل شده به همراه باکتری های موجود می تواند یک منبع غذایی طبیعی و مناسب را در اختیار مرجان ها قرار دهد.توصیه می شود این محصول به همراه Pro Bio S مورد استفاده قرار بگیرد تا بتواند به عنوان پایه برای باکتری های این محصول در آب عمل کند.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول به صورت دستی می توانید ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه استفاده کنید و یا می توانید از یک پمپ تزریق خودکار استفاده کرده که در این صورت می توانید ۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم (فقط ظرف ۲۰۰۰ میلی لیتری برای استفاده با دوزینگ پمپ مناسب است زیرا با غلظت پایین تر امکان تزریق به این روش را فراهم می نماید) مورد استفاده قرار دهید.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت -NP Pro

نـظـرات کـاربـران

Mousaviiron@gmail.com(1395/09/22  23:22): 0+

حدودا طی چند روز فسفات ۰/۴ میلی گرم رو پایین میاره. ایا توان به صفر رساندن رو داره؟

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/09/23  10:31): 0+

با سلام و احترام

این محصول به همراه Pro Bio S می تواند محیط و شرایط لازم برای برای رشد دسته ای خاص از باکتری ها را فراهم نماید. این باکتری ها به عنوان غذا از نیترات و فسفات به صورت همزمان و با نسبت های مختلف استفاده کرده و باعث کاهش آنها می شوند.
نحوه و میزان عملکرد این محصولات به شرایط آکواریوم شما مثل میزان گردش آب و سیستم فیلتراسیون بخصوص پروتئین اسکیمر بستگی زیادی دارد و امکان تشخیص عملکرد این محصول در یک آکواریوم تنها با مشخص کردن میزان فسفات وجود ندارد.
از نقاط قوت استفاده از این محصول فراهم نمودن یک محیط طبیعی و پایدار برای حذف نیترات و فسفات و از طرف دیگر تامین یک منبع غذایی مناسب برای مرجان ها و انواع بی مهرگان فیلتر کننده درون آکواریوم شما است.

شاد باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت