AF بیلد

AF بیلد

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7481 10 ml - - - - به زودی
7482 50 ml - - - - به زودی

این محصول به مرجان در جذب سریع تر کلسیم و کربنات های مورد نیاز برای ساخت ساختار اسکلتی آن کمک می کند. ساختار اصلی این محلول ین های ویژه ید، کربنات و کلسیم است. این محصول همچنین می تواند در اصلاح میزان pH در آب آکواریوم و همچنین افزایش شفافیت آب نقش داشته باشد. از طرف دیگر این محصول می تواند باعث کاهش رشد جلبک های مویی و همچنین مانع از رشد پاتوژن جلبک سبز آبی می شود. میزان مصرف در نظر گرفته شده برای آکواریوم هایی با میزان مرجان بسیار زیاد و در حال رشد و است و برای آکواریوم های تازه و با میزان مرجان کم باید نصف این مقدار برای شروع در نظر گرفته شده و به تدریج با رشد و ازدیاد مرجان ها میزان مصرف را افزایش دهید.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 10 ml 50 ml
شرکت سازنده Aquaforest Aquaforest
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
حجم 10 mliter 50 mliter
نام انگلیسی AF Build AF Build

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول به مرجان در جذب سریع تر کلسیم و کربنات های مورد نیاز برای ساخت ساختار اسکلتی آن کمک می کند. ساختار اصلی این محلول ین های ویژه ید، کربنات و کلسیم است. این محصول همچنین می تواند در اصلاح میزان pH در آب آکواریوم و همچنین افزایش شفافیت آب نقش داشته باشد. از طرف دیگر این محصول می تواند باعث کاهش رشد جلبک های مویی و همچنین مانع از رشد پاتوژن جلبک سبز آبی می شود.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید در طول شب و زمانی که تمامی چراغ های آکواریوم شما خاموش است ۱ تا ۳ قطره از این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه استفاده نمایید.

توصیه می شود این محصول به همراه AF Energy مورد استفاده قرار بگیرد.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Aquaforest AF Build

نـظـرات کـاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت