ید

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7458 10 ml - - - - به زودی
7459 50 ml - - - - به زودی

این محصول حاوی محلول ید با غلظت و خلوص بالا است. ید به صورت پایه برای انواع مرجان ها به خصوص مرجان های نرم از جمله مرجان های قارچی، پلیپ ها و گورگانیا ها بسیار ضروری است. این عنصر در کامل کردن دامنه رنگ های آبی و بنفش در انواع مرجان های سنگی موثر است. میزان مصرف در نظر گرفته شده برای آکواریوم هایی با میزان مرجان بسیار زیاد و در حال رشد و است و برای آکواریوم های تازه و با میزان مرجان کم باید نصف این مقدار برای شروع در نظر گرفته شده و به تدریج با رشد و ازدیاد مرجان ها میزان مصرف را افزایش دهید.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 10 ml 50 ml
شرکت سازنده Aquaforest Aquaforest
مناسب برای آب شور بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
حجم 10 mliter 50 mliter
نام انگلیسی Iodum Iodum

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول حاوی محلول ید با غلظت و خلوص بالا است. ید به صورت پایه برای انواع مرجان ها به خصوص مرجان های نرم از جمله مرجان های قارچی، پلیپ ها و گورگانیا ها بسیار ضروری است. این عنصر در کامل کردن دامنه رنگ های آبی و بنفش در انواع مرجان های سنگی موثر است.

ید می تواند به سرعت توسط انواع میکروجلبک ها جذب شود و یا در صورت دریافت نور شدید ممکن است ساختار آن تغییر کرده و از بین برود و حتی ممکن است توسط پروتئین اسکیمر ها از آکواریوم حذف شود پس اضافه کردن آن به صورت دوره ای بسیار لازم و ضروری است.

توجه داشته باشید که ید می تواند به صورت غیر مستقیم بر روی سلامت ماهی ها و مرجان ها تاثیر گذشته و مقاومت آنها در برابر بیماری ها را افزایش دهد.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول لازم است به صورت روزانه ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به آن اضافه نمایید.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Aquaforest Iodum

نـظـرات کـاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت