محلول افزایش کلسیم

محلول افزایش کلسیم

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7438 150 ml - - - - به زودی
7439 2000 ml - - - - به زودی

این محلول به شما در افزایش میزان کلسیم در آب انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های آب شور مرجانی کمک خواهد کرد. میزان کلسیم درتمامی انواع آکواریوم های آب شور بسیار مهم است اما اهمیت وجود این عنصر در آکواریوم های مرجانی حاوی انواع مرجان های سخت SPS و LPS همچنین مرجانی های بادبزنی و انواع بی مهرگان اسکلت ساز بسیار حیاتی است و لازم در حدود ۴۳۰ میلی گرم در لیتر ثابت نگهداشته شود.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 150 ml 2000 ml
شرکت سازنده Aquaforest Aquaforest
مناسب برای آب شور بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
حجم 150 mliter 2000 mliter
نام انگلیسی Ca Plus Ca Plus

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محلول به شما در افزایش میزان کلسیم در آب انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های آب شور مرجانی کمک خواهد کرد. میزان کلسیم درتمامی انواع آکواریوم های آب شور بسیار مهم است اما اهمیت وجود این عنصر در آکواریوم های مرجانی حاوی انواع مرجان های سخت SPS و LPS همچنین مرجانی های بادبزنی و انواع بی مهرگان اسکلت ساز بسیار حیاتی است و لازم در حدود ۴۳۰ میلی گرم در لیتر ثابت نگهداشته شود.راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید به صورت روزانه حداکثر ۲۰ میلی لیتر از این این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم خود مورد استفاده قرار دهید. می توانید این کار را تا زمانی که میزان کلسیم به مقدار مورد نظر برسد ادامه دهید. می توانید با اندازه گیری دقیق میزان کلسیم به صورت هفتگی مقدار مصرف کلسیم در آب آکواریوم خود را بدست آورده و به صورت هفتگی و یا روزانه به کمک پمپ های تزریق خودکار به کمک آکواریوم خود اضافه نمایید.

در نظر داشته باشید که هر ۱۰ میلی گرم از این محلول در ۱۰۰ لیتر آب آکواریوم می تواند میزان کلسیم را به میزان ۱۰ میلی گرم در لیتر افزایش دهد.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Aquaforest Ca Plus

نـظـرات کـاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت