محلول افزایش منیزیم

محلول افزایش منیزیم

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7436 150 ml - - - - به زودی
7437 2000 ml - - - - به زودی

این محلول به شما در افزایش میزان کلسیم در انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های آب شور مرجانی کمک می کند. این عنصر جهت رشد ساختار های اسکلتی در انواع مرجان های سخت با پلیپ کوچک و بزرگ و مرجان های بادبزنی و تمامی بی مهرگان دیگر ساکن تپه های مرجانی لازم است. اصولا میزان منیزیم در آکواریوم های مرجانی لازم است در حدود ۱۳۰۰ میلی گرم در لیتر نگهداشته شود.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 150 ml 2000 ml
شرکت سازنده Aquaforest Aquaforest
مناسب برای آب شور بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
حجم 150 mliter 2000 mliter
نام انگلیسی Mg Plus Mg Plus

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محلول به شما در افزایش میزان کلسیم در انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های آب شور مرجانی کمک می کند. این عنصر جهت رشد ساختار های اسکلتی در انواع مرجان های سخت با پلیپ کوچک و بزرگ و مرجان های بادبزنی و تمامی بی مهرگان دیگر ساکن تپه های مرجانی لازم است. اصولا میزان منیزیم در آکواریوم های مرجانی لازم است در حدود ۱۳۰۰ میلی گرم در لیتر نگهداشته شود.راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید حداکثر ۲۰ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه به آن اضافه نماید تا زمانی که میزان منیزیم به ۱۳۰۰ میلی گرم در لیتر برسد. می توانید با اندازه گیری منظم میزان منیزیم در آب آکواریوم خود میزان مصرف آن را مشخص کرده و بعد از آن بر اساس میزان مصرف به صورت هفتگی و یا در بهترین حالت به کمک پمپ های تزریق خودکار به صورت روزانه میزان منیزیم مورد نیاز را به آب آکواریوم خود اضافه نمایید.

توجه داشته باشید که هر ۱۰ میلی لیتر از این محصول می تواند میزان منیزیم را در هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم شما به اندازه ۵ میلی گرم در لیتر افزایش دهد.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Aquaforest Mg Plus

نـظـرات کـاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت