پمپ تزریق محلول ۵ کانال

Dosing Pump (ALL BLUE (GOMESUN))
پمپ تزریق محلول ۵ کانال

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7386 AL58 6 ماه گارانتی ۶۳۲,۰۰۰ - ۵ خرید

از این دوزینگ پمپ می توان برای استفاده در انواع آکواریوم خانگی مرجانی که به محلول های مختلف برای تنظیم پارامتر های آب مثل کلسیم، منیزیم، سختی و غیره نیاز دارند استفاده کرد. این پمپ داری پنج کانال مختلف برای تزریق تمامی ۴ المان روش بالینگ به همراه باکتری فیدر شرکت ReeFlowers است. صفحه نمایش بزرگ و منو ها و تنظیمات بسیار آسان به همراه شش ماه گارانتی دلفیران این دستگاه را به یک انتخاب بسیار عالی برای استفاده تبدیل کرده است. افزودن خودکار تمامی محلول های لازم به آکواریوم می تواند جدای آسان سازی نگهداری از آکواریوم میزان دقت عمل در افزودن تمامی محلول های لازم را افزایش دهد. از طرف دیگر با افزودن تدریجی این مواد در طول شبانه روز جلوی افزایش و کاهش بیش از حد مواد را در آکواریوم گرفته و یک سیستم پایدار را برای رشد و حیات مرجان ها و آبزیان دیگر فراهم می نماید. این دستگاه به صورت خودکار میزان مشخص شده برای هر محلول را در هر ساعت از شبانه روز تقسیم کرده و به صورت تدریجی تزریق می نماید و این کار را ۲۴ بار در روز انجام می دهد البته امکان کاهش تعداد مراحل تزریق نیز برای محلول هایی با میزان تزریق پایین وجود دارد.

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای سریع


  • بعد از روشن کردن دستگاه با فشار دادن کلید A برای مدت ۵ ثانیه می توانید دستگاه را به تنظیمات اولیه کارخانه برگردانید.
  • به راحتی می توانید در زمان روشن بودن دستگاه با زدن کلید C به بخش تنظیمات ساعت دستگاه وارد شوید. در این وضعیت به کمک کلید های B و C می توانید نشانه گر تغییر را بین بخش های مختلف جابجا کرده و از کلید های D و E می توانید برای افزایش یا کاهش هر یک از اعداد انتخاب شده استفاده کرده و برای ثبت تنظیمات کلید A را برای مدت ۲ ثانیه فشار دهید.
  • با زدن دکمه B می توانید وارد بخش تنظیمات شماره پمپ ها شوید و برای انتخاب شماره پمپ مورد نظر می توانید از کلید A استفاده کنید.از کلید های B و C می توانید برای تغییر مکان نشانگر تغییر و از کلید های D و E می توانید برای افزایش و یا کاهش مقادیر کمک بگیرید. برای ثبت تنظیمات می توانید کلید A را برای مدت ۲ ثانیه فشار دهید.
  • به صورت پیش فرض تنظیمات تزریق (برحسب میلی لیتر) در تمامی ۲۴ ساعت شبانه روز قرار داده شده است و لازم است حتما این تنظیمات با توجه به مواد شیمیایی مورد نظر برای تزریق و مقدار تزریق در هر ۲۴ ساعت به شکل دقیق انجام شود. برای مثال اگر می خواهید یک محلول را به میزان ۲۰ میلی لیتر در ۴ نوبت در طول شبانه روز تزریق کنید باید میزان تزریق را برابر ۵ تنظیم کرده و ۴ ساعت مختلف را برای تزریق انتخاب کنید به این ترتیب در ۴ نوبت هر نوبت ۵ میلی لیتر توسط دستگاه تزریق خواهد شد. برای این منظور ابتدا کلید B را فشار داده تا بتوانید شماره پمپ مورد نظر را به کمک کلید A انتخاب کنید. به کمک کلید های جهتی B و C به بخش Operating time بر روی اعداد ۰ تا ۲۳ قرار بگیرید از کلید های D و E برای فعال و غیر فعال کردن تزریق در هر یک از ساعات انتخاب شده می توانید استفاده کنید. زمانی که در زیر ساعت مورد نظر خط کشیده شده باشد نشان دهنده تزریق در زمان انتخاب شده است. بعد از انجام تنظیمات برای ثبت آن می توانید به مدت ۲ ثانیه کلید A را فشار دهید.
  • به کمک دکمه A می توانید شماره پمپ مورد نظر خود را انتخاب کرده و جهت تخلیه هوای درون شلنگ با فشار دادن دکمه D می توانید پمپ جاری را به جریان انداخته و با رها کردن آن جریان پمپ را متوقف نمایید.
  • برای اجرای یک بار فرمان تزریق بر اساس میزان تنظیم شده در هر پمپ می توانید به کمک دکمه A شماره پمپ مورد نظر را انتخاب کرده و یک بار کلید E را فشار دهید.

نـظـرات کـاربـران

شروین پاداش هوشیار (1395/09/20  19:47): 0+

سلام.
من این دستگاه رو از فروشگاه شما خریدم ولی دقیق نیست 5 میلی لیتر تنظیم میکنم 3 میلی لیتر تزریق میکنه.واسه تزریق 20 میلی لیتر من باید 27 میل تنظیم کنم تا 20 میل تزریق کنه. (هوای درون شیلنگ هم تخلیه کردم ) باید چیکار کنم؟

امیر صفار (1395/04/15  14:08): 0+

یعنی دقت این دستگاه 5 میلی لیتر است

امیر صفار (1395/04/15  01:06): 0+

با عرض سلام
در مورد تنظیم تعداد قطره تزریق توضیح بدین لطفا.من محلول kh رو روی 250 قطره تنظیم کردم ولی طی 24 ساعت تمام بطری رو خالی کرد توی اکواریوم(500ML).مگه هر قطره چند میل هست؟
با تشکر

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت