پودر متعادل کننده یونی و عناصر نادر (Ballingset Element IV)

پودر متعادل کننده یونی و عناصر نادر (Ballingset Element IV)

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7360 250 ml - - - - به زودی
7361 500 ml - - - - به زودی
7362 1000 ml - - - - به زودی
7363 5500 ml - - - - به زودی

این محصول شامل تمامی ین های لازم برای تعادل آب در یک آکواریوم آب شور و یا مرجانی است و می توانند تمامی عناصر نادر مورد نیاز ارگانیسم های دریایی را به آب آکواریوم شما اضافه کند. عناصر بسیار زیادی با مقادیر بسیار پایین در آب اقیانوس ها به خصوص در اطراف تپه های مرجانی وجود دارد که برای مرجان ها، ماهی ها و دیگر آبزیان دریایی بسیار حیاتی است. لازم است به صورت دوره ای و به میزان لازم این مواد به آکواریوم افزوده شود تا بتواند سلامت آبزیان و درخشندگی و شفافیت رنگ مرجان ها در آکواریوم را تضمین کند.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 1000 ml 5500 ml
شرکت سازنده ReeFlowers ReeFlowers ReeFlowers ReeFlowers
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
حجم 250 mliter 500 mliter 1000 mliter 5500 mliter
نام انگلیسی Ionic Mineral Salt - D (Ballingset Element IV) )Ionic Mineral Salt - D (Ballingset Element IV Ionic Mineral Salt - D (Ballingset Element IV) Ionic Mineral Salt - D (Ballingset Element IV)

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

مزایا

  • غلظت و خلوص بسیار بالا
  • دارای قابلیت استفاده در پمپ های تزریق خودکار
  • بسیار مقرون بصرفه
  • فرمول مخصوص جهت جلوگیری از رسوب بعد از حل شدن

ReeFlowers Ionic Mineral Salt نمک اقیانوسی فاقد سدیم کلرید است. این محصول حاوی نمک¬های معدنی و عناصر نادری است که به طور طبیعی در آب دریا یافت می¬شود. در آب دریا عناصر نادر فراوانی وجود دارد که دائما مورد مصرف مرجان¬ها، ماهی¬ها و سایر آبزیان قرار می¬گیرند. به منظور حفظ سلامت و درخشندگی رنگ موجودات آکواریومی لازم است که این عناصر به طور مداوم جایگزین شوند.

راهنمای مصرف

میزان مصرف در هر آکواریوم متفاوت است. قبل از استفاده از این محصول غلظت کلسیم آکواریوم خود را با کیت تست دقیق اندازه گیری کنید. به ازای هر 100 لیتر آب آکواریوم 1 گرم از محصول (1 ml Mineral salt=1.2 gr) به ازای میزان مصرف هر 10 ppm کلسیم(3 gr Pure Calciume) استفاده گردد. میزان پیشنهادی باید در آب شیرین حل شده و به سامپ اضافه گردد. پیشنهاد می شود در صورتی که میزان مصرف روزانه بیش از 10 میلی لیتر به ازای هر 100 لیتر است، محلول با استفاده از دوزینگ پمپ و روش بالینگ به آکواریوم افزوده شود.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Reeflowers

نـظـرات کـاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت