پودر کلسیم (Ballingset Element III)

پودر کلسیم (Ballingset Element III)

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7356 250 gr - - - - به زودی
7357 500 gr - - - - به زودی
7358 1000 gr - - - - به زودی
7359 5500 gr - - - - به زودی

این محصول کلسیم خالص با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می دهد. کلسیم برای رشد اسکلت مرجان ها، صدف ها و انواع آبزیان اسکلت ساز و صخره ساز ضروری است. این محصول شامل حداقل ۳۰۰۰۰۰ ppm از کلسیم در هر کلیوگرم است. در آکواریوم های مرجانی لازم است میزان کلسیم حداقل ۴۴۰ تا ۴۶۰ pmm در نظر گرفته شود در این حالت در صورتی که پارامتر های فیزیکی و شیمیایی دیگر در محدوده استاندارد قرار داشته باشند مرجان ها می توانند به راحتی و به سرعت رشد کنند.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 gr 500 gr 1000 gr 5500 gr
شرکت سازنده ReeFlowers ReeFlowers ReeFlowers ReeFlowers
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
وزن 250 g 500 g 1000 g 5500 g
نام انگلیسی Pure Calcium - B (Ballingset Element III) )Pure Calcium - B (Ballingset Element III )Pure Calcium - B (Ballingset Element III )Pure Calcium - B (Ballingset Element III

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

مزایا

  • غلظت و خلوص بسیار بالا
  • دارای قابلیت استفاده در پمپ های تزریق خودکار
  • بسیار مقرون بصرفه
  • فرمول مخصوص جهت جلوگیری از رسوب بعد از حل شدن

ReeFlowers Pure Calcium حاوی کلسیم با خلوص بالاست. کلسیم برای رشد اسکلتی مرجان¬ها، پوسته صدف¬ها و اسکلت جانوران مشابه لازم است. این محصول حاوی حداقل 300000 ppm کلسیم در هر یک کیلوگرم است. اگر در اکواریوم¬های مرجانی کلسیم در محدوده 460-440 ppm و سایر نیازهای شیمیایی و فیزیکی فراهم شده باشند، استفاده از این محصول به رشد سریع تر اسکلت مرجان¬ها و سایر جانوران مشابه می¬شود.

راهنمای مصرف

آکواریوم های مختلف نرخ مصرف کلسیم متفاوتی دارند. قبل از استفاده از این محصول غلظت کلسیم آکواریوم خود را با کیت تست دقیق اندازه گیری کنید. به ازای هر 100 لیتر آب آکواریوم تا 10 گرم از این محصول را تا زمان رسیدن به غلظت مورد نظر کلسیم در آب اضافه کنید. یک گرم از این محصول (1 ml Pure calcium=1.15 gr) به میزان ۳ میلی گرم در لیتر به غلظت کلسیم در هر 100 لیتر آب می افزاید. پس از رسیدن غلظت کلسیم به میزان مورد نظر، با تست های دوره ای میتوان میزان مصرف کلسیم را به دست آورد و میزان مورد نیاز به صورت هفتگی یا روزانه به آکواریوم افزوده شود. میزان پیشنهاد شده باید در آب شیرین حل شده و به آب سامپ اضافه شود.

در صورتی که میزان مصرف آکواریوم شما بیش از 5 میلی گرم در لیتر در هر روز است، پیشنهاد می شود محلول از طریق دوزینگ پمپ و استفاده از روش بالینگ به آکواریوم افزوده شود.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Reeflowers

نـظـرات کـاربـران

منوچهر جباری (1395/05/20  10:43): 1+

سلام
چرا طریقه مصرف رو در سایت قرار نمیدید من خودم یکی از کسای هستم که به لحاظ اقتصادی بودن میخوام مصرف این پودرهارو جایگزین مکملهای ریف لاور کنم الان دوماهی هست که مصرف این پودرها رو بروز رسانی نمیکنید

رضا هوشمند (1395/02/02  13:06): 0+

با سلام و تبریک روز عید علی(ع) بر شما
سوال : مکمل های پوردی از مکمل های محلول مایع مقرون به صرفه تر می باشد ولی آیا می شود از مکمل پودری در دوزینگ استفاده کرده بعضی از دوستان می گویند که مکمل های پودی محصولات دیگر بعد از ترکیب با آب (RO) باید سریع مصرف شود چون در فضای آزاد قرار می گیرد واکنش شیمیایی می دهد و از خواص آن کاسته می شود آیا این مسله در مورد محصولات ReeFlowers هم صادق می باشد .
ممنون می شم راهنمایی فرمائید.

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت