پمپ تزریق محلول ۳ کانال

Dosing Pump (Bubble-magus)
پمپ تزریق محلول ۳ کانال

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6860 BM-T01 - - - - به زودی

این محصول یک میکروکامپیوتر سه کانل جهت کنترل میزان تزریق سه محلول مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. این محصول به شما امکان تزریق انواع محلول های کلسیم، آلکالینیتی، عناصر نادر، منیزیم، استرانسیم و یا هر مایع افزودنی دیگری را به آکواریوم شما می دهد. این پمپ تزریق به صورت پیش فرض ۳ کانال مجزا را در اختیار شما قرار می دهد که به کمک افزونه BM-T02 می توانید آنرا به ۷ یا ۱۱ کانال نیز افزایش دهید. همچنین این میکوکامپیوتر به شما امکان تعیین زمان تزریق هر کانال را به صورت مجزا می دهد تا از تزریق همزمان دو محلول در آکواریوم جلوگیری شود. میکروچیپ بکار رفته در این محصول امکان ذخیره سازی تنظیمات را حتی در هنگام قطع برق و یا انتقال دستگاه را دارد. قطعات بکار رفته در این دستگاه با کیفیت بسیار بالا ساخته شده و کارکرد مفیدی برابر ۱۰۰۰۰ ساعت کارکرد را تضمین خواهند کرد. سیستم تنظیم این پمپ بسیار ساده بوده و به راحتی قابل انجام است.

مـــــشـــخـــصـــات

نـظـرات کـاربـران

پژمان اسلامی (1394/10/05  09:11): 0+

با سلام

در این دستگاه ابتدا می توانید ساعت واقعی را تنظیم کرده و بعد از آن بر اساس میزان مصرف هر محلول، میزان تزریق در ۲۴ ساعت، تعداد دفعات و اولین ساعت تزریق در هر ۲۴ ساعت را می توانید به سادگی مشخص نمایید.
توجه داشته باشید که دقت یک دستگاه تزریق بسیار مهم و قابل اهمیت است و استفاده از دستگاه های دست ساز به خصوص در رابطه با مواد شیمیایی حساس و آکواریوم های تپه مرجانی اصلا توصیه نمی شود به غیر از اینکه از کارکرد آن به صورت ۱۰۰ درصد اطمینان حاصل نمایید.
پیروز باشید.

حجت شایگانی فر (1394/10/04  22:39): 0+

سلام میشه طرز کارشو بگید
چطوریه بهش ساعت میدی که در ساعت بخصوص این مقدار تزریق شه و اونم هر روز سر این ساعت این کارو میکنه ؟ یا طرز کار دیگه ای داره
چون واسه اون چیزی که من فکر میکنم یه دست سازی رو تو آپارات که با سرنگ ساخته بودنو دیدم که خیلی ارزونتر بوده

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت