نمک مخصوص انواع مرجان

Caledonia Reef Salt (ReeFlowers)
نمک مخصوص انواع مرجان

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6855 6.5 kg - - - - به زودی
6856 22.5 kg - - - - به زودی

این محصول با استفاده از نمک استخراج شده از آبهای اقیانوس های آزاد و به صورت طبیعی تهیه شده و به شکل خاص برای استفاده در آکواریوم های تپه مرجانی فرموله شده است. این نمک شامل هیچ گونه افزودنی و مواد زائدی نمی باشد. این نمک با انواع مواد معدنی مناسب از جمله kH، کلسیم، منیزیم، پتاسیم و استرانسیم غنی سازی شده است که امکان رشد سریع و حفظ سلامت انواع مرجان ها را در آکواریوم های تپه مرجانی برای شما فراهم می کند.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 6.5 kg 22.5 kg
شرکت سازنده ReeFlowers ReeFlowers
مناسب برای آب شور بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
وزن 6500 g 22500 g
نام انگلیسی Caledonia Reef Salt Caledonia Reef Salt

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

ساختار این محصول به حفظ رنگ و سلامت مرجان ها و دیگر آبزیان ساکن تپه های مرجانی در طولانی مدت کمک می کند. مقادیر عناصر نادر موجود در این محصول به دقت بر اساس مقادیر موجود در آبهای طبیعی در اطراف تپه های مرجانی بالانس شده است. تمامی مواد موثر در رشد جلبک های ناخواسته از جمله نیترات، آهن، سیلیکات و فسفات از ساختار این نمک خارج شده و آب تهیه شده با این محصول فاقد این مواد خواهد بود(البته در صورتی که آب شیرین استفاده شده برای ساخت آب شور با کمک فیلتر های مناسب کامل بدون هیچگونه مواد زائد باشد.)

ساختارهای دانه بندی در نظر گرفته شده برای بلورهای این نمک از یک تکنولوژی بسیار جدید دانه بندی هوشمند برخوردار است که به شما این اطمینان را می دهد که در زمان استفاده از این نمک در هر زمانی می توانید آب شوری با شرایط یکسان تهیه نمایید.


راهنمای استفاده

با اضافه کردن ۳۳ گرم از این نمک می توانید یک آب شور با شوری ۳۳.۵ ppt یا چگالی ۱.۰۲۵ را به کمک آب RO شده تهیه کنید. آب را تا زمانی که تمامی دانه های نمک به صورت کامل حل نشده است مخلوط کرده و بعد به آرامی می توانید آن را به آب آکواریوم خود اضافه کنید دقت کنید در زمان تعویض آب، آب جدید را مستقیما بر روی گونه های موجود در آکواریوم نریزید.

هشدار

  • دور از دسترس اطفال نگهداری شود
  • برای مصارف انسانی مناسب نمی باشد.
  • در صورت تماس با پوست دست یا چشم ها با آب زیاد شستشو داده شود.
  • دور از رطوبت نگهداری شود.
  • تا ۵ سال بعد از تاریخ تولید قابل استفاده می باشد.

نـظـرات کـاربـران

منوچهر جباری (1395/03/25  01:05): 0+

سلام اقای اسلامی
من همیشه ازنمک ردسی در تانک ریف استفاده کردم وباتوجه به کمبود این نمک در بازار تصمیم دارم از این نمک استفاده کنم چون مکمل های مورد استفادهم از همین شرکت هست درنمک ردسی برای 30 لیتر اکیلو نمک شوری 22 درست میکنه اما توی توضیحات این نمک اومده که 33گرم شوری 33.5میده این شوری برای تانک ریف خیلی زیاد نیست وبرای ماهیها یا ریفهاشوکی ایجاد نمیکنه

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/03/25  09:51): 0+

با سلام و احترام

با توجه به نوع آکواریوم و مرجان های درون آن می توانید میزان شوری را تنظیم کنید:
برای آکواریوم های فقط ماهی بهتر است چگالی بین ۱.۰۲۲ تا ۱.۰۲۵ تنظیم شود در شرایط خاص می توانید چگالی را تا ۱.۰۲۰ هم کاهش دهید.
برای آکواریوم های مرجانی با مرجان های نرم و مرجان های سخت LPS لازم است چگالی بین ۱.۰۲۲ تا ۱.۰۲۶ تنظیم شود.
و برای آکواریوم های مرجانی با مرجان های سخت SPS لازم است چگالی بین ۱.۲۴ تا ۱.۲۶ تنظیم شود.

در صورتی که در حال حاضر چگالی اکواریوم شما پایین تر از میزان های ذکر شده است لازم است به مرور زمان مقادیر را مطابق با اطلاعات جدید افزایش دهید بخصوص اگر در حال نگهداری از مرجان ها هستید.

پیروز باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت