از بین برنده سیلیکات

از بین برنده سیلیکات

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6828 500 gr - - - - به زودی

وجود سیلیکات باعث رشد جلبک های نا خواشایند دیاتومه در آکواریوم ها می شود. اصولا آب های شهری حاوی مقادیری سیلیکات هستند که می تواند باعث رشد جلبک ها در آکواریوم شود. این محصول می تواند باعث جذب سیلیکات و فسفات شود و از رشد جلبک های دیاتومه جلوگیری نماید. هر بسته ۵۰۰ گرمی از این محصول می تواند میزان ۵۰۰۰ میلی گرم در لیتر SiO2 را جذب کند و برای یک آکواریوم آب شور و یا شیرین ۲۰۰ تا ۴۰۰ لیتری مناسب است.

مـــــشـــخـــصـــات

نـظـرات کـاربـران

فرید سلیمی (1395/03/20  23:31): 0+

جناب اسلامی عرض سلام و ادب
من این محصول رو خریدم و تو کیسه مخصوصش ریختم اما متاسفانه با اب نشستم و مستقیم تو سامپ گذاشتم کنار واتر پمپ.اب اون پارت از سامپ به شدت قرمز شد.پمپ آب رو خاموش کردم که تو تانک نره.حالا باید چیکار کنم؟ آیا باید آب اون پارتیشن از سانپ رو تعویض کنم یا اشکال نداره بره تو تانک؟
ممنون- سلیمی

توحید سراجیان (1394/12/10  11:41): 0+

متشکرم جناب مهندس از لطف و عنایت شما

پژمان اسلامی (1394/12/10  11:31): 1+

با سلام و احترام

این محصول از جمله تنها محصولاتی است که می تواند به صورت اختصاصی بر روی سیلیکات تاثیر داشته باشد و میزان جذب فسفات در آنها به نسبت محصولات دیگر بسیار پایین است و عملا بهترین گزینه می باشد.
در ضمن همیشه در آکواریوم های تازه ممکن است برای مدت کوتاهی مشکلات دیاتومه وجود داشته باشد که بعد از پایدار شدن شرایط از بین خواهد رفت البته در صورتی که مقادیر نیترات، فسفات و به خصوص سیلیکات افزایش پیدا نکند.
این محصول را می توانید با آب شیرین فراوان شستشو داده و در مسیر جریان آب درون سامپ قرار دهید در ضمن لازم است قبل و بعد از آن را با ابر فیلتر بپوشانید تا آب قبل و بعد از عبور از این محصول از فیلتر فیزیکی عبور کند و هیچ المان فیزیکی نداشته باشد.
بسته این محصول به همراه ابر ها باید هر دو هفته یکبار شستشو داده شود.
این مواد زمانی میزان سیلیکات در آکواریوم شما افزایش پیدا کند لازم است تعویض شود.
در مورد سوال آخر نیز حتما انواع گابی ها می توانند در آکواریوم بسیار موثر باشند و با به هم زدن ماسه ها و خوردن جلبک ها در نظافت آنها به شما کمک کنند.

پیروز باشید

توحید سراجیان (1394/12/10  11:05): 0+

جناب مهندس اسلامی عزیز
ایا با استفاده از این محصول در کنار باکتری فیدر نیترات بالا نمیره ؟ چون این محصول فوق در کنار سیلیکات فسفات هم جذب میکنه و طبق فرمایش شما باکتری فیدر وقتی راندمان خوبی داره که فسفات و نیترات هردو در اب وجود داشته باشد
طریقه ی مصرف این محصول به چه شکلیست ؟
ایا بعد از حذف سیلیکات شن ها به رنگ سابق که سفید بوده برمیگردند ؟ گابی شن خوار کمک میکنه به این روند ؟
با تشکر از راهنمایی ها و محبت های شما

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت