کاهش دهنده استرس

کاهش دهنده استرس

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6823 85 ml - - - - به زودی
6824 250 ml - - - - به زودی
6825 500 ml - - - - به زودی
6826 1000 ml - - - - به زودی

ReeFlowers Stress Cure زمانی استفاده می شود که یک آبزی جدید به آکواریوم اضافه و یا جابجا می شود. همچنین زمانی که یک تغییر در ساختار آکواریوم اتفاق می افتد که می تواند باعث بروز استرس در آبزیان شود مثل تعویض آب و یا تغییر ساختار دکوراسیون این محصول به ماهی در کاهش استرس و همچنین ترمیم بافت های پوستی آن کمک می کند. وجود عصاره آلوورا در این محصول به ماهی در ترمیم بافت های خارجی در مقابل شرایط محیطی جدید تا زمانی که با محل جدید خو بگیرد کمک می کند. این محصول برای استفاده در انواع آکواریوم های آب شور و شیرین مناسب است و هیچگونه آسیبی به انواع ماهیان، بی مهرگان، مرجان ها و ارگانیسیم های موجود در آب نمی رساند. این محصولی اثر مخربی بر روی باکتری های چرخه نیتروژن نداشته و باعث بروز تغییر در میزان pH نخواهد شد.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 85 ml 250 ml 500 ml 1000 ml
شرکت سازنده ReeFlowers ReeFlowers ReeFlowers ReeFlowers
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی
حجم 85 mliter 250 mliter 500 mliter 1000 mliter
نام انگلیسی Stress Cure Stress Cure Stress Cure Stress Cure

نـظـرات کـاربـران

milad68@yamil.com(1395/08/29  21:45): 0+

سلام
مدت 3هفته مبیاشد که یک جراح ماهی ناسو خریدم که در طول روز خیلی کم رنگ طبیعی خودش رو داره وهمیشه تیره هست رنگ بدنش غذا خوریش عالیه .کل پارامترها خوب هست از چند فروشگاه که پرس وجو کردم گفتند که ماهی استرس داره وهنوز اخت نشده به محیط که باید از محلول ضداسترس ( سیکم) stress guard استفاده کنم ایا این محصول هم با توجه به قیمتش تاثیر گذاری مارک سیکم روداره .
طریقه مصرف هم در توضیحات نیامده .
تشکر از شما

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/09/02  18:56): 0+

با سلام و احترام

این مجموعه محصولات جهت کاهش استرس در ماهیانی که در زوهای اول معرفی خود به سیستم هستند مناسب است و به صورت کلی استرس ماهی را از بین نمی برد.
این محصول بسیار موثر است بخصوص برای کاهش ماهیان جدیدی که به سیستم اضافه می شوند در ۴۸ ساعت اول می تواند جلوی استرس های شدید را گرفته و از بروز بیماری ها جلوگیری نماید.

در نظر داشته باشید نمی توانید برای مدت طولانی از این دارو برای کاهش استرس استفاده کنید و حتما باید عامل بروز استرس در ماهی خود را تشخیص داده و آن را در آکواریوم خود بر طرف نمایید.

شاد باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت