از بین برنده آمونیاک

از بین برنده آمونیاک

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6518 85 ml - - - - به زودی
6519 250 ml - - - - به زودی
6520 500 ml - - - - به زودی
6521 1000 ml - - - - به زودی
6522 3000 ml - - - - به زودی

افزایش ناگهانی آمونیاک در آکواریوم هایی که به تازگی راه اندازی شده اند به دلیل کامل نشدن چرخه نیتروژن اتفاق می افتد. از دیگر دلایل افزایش ناگهانی آمونیاک می توان به اضافه کردن تعداد زیاد ماهی جدید و تغییر در کلونی های باکتری ها به دلیل استفاده از دارو یا تغییرات ناگهانی شرایط آب اشاره کرد. افزایش آمونیاک مشکلات جدی برای ماهی ها و سایر آبزیان ایجاد می کند و می تواند بعه سرعت باعث مرگ ماهی ها شود. این محصول آمونیاک را به سرعت از آکواریوم حذف می کند. هم چنین از این محلول برای تمیز کردن آب آکواریوم تازه راه اندازی شده، قبل از تعویض آب و بعد از درمان دارویی برای کاهش استرس و سازگار کردن ماهی جدید می توان استفاده کرد. حذف آمونیاک موجب کاهش تولید نیترات و نیتریت در آب آکواریوم می شود.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 85 ml 250 ml 500 ml 1000 ml 3000 ml
شرکت سازنده ReeFlowers ReeFlowers ReeFlowers ReeFlowers ReeFlowers
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی
حجم 85 mliter 250 mliter 500 mliter 1000 mliter 3000 mliter
نام انگلیسی Rem Ammonia Rem Ammonia Rem Ammonia Rem Ammonia Rem Ammonia

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

  • حذف آمونیاک
  • افزایش دهنده کیفیت آب
  • ضد استرس


راهنمای استفاده

پیشنهاد می شود 2 میلی لیتر از محلول به ازای هر 100 لیتر آب آکواریوم هر روز در 5 روز ابتدایی راه اندازی آکواریوم افزوده شود. بعد از این مدت 2 میلی لیتر به ازای هر 100 لیتر به صورت هفتگی افزوده شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود. این محصول برای مصارف انسانی مناسب نیست.

ترجمه و تحقیق: داوود علی دوستی

منبع

سایت ReeFlowers

نـظـرات کـاربـران

darushe.rpstemi@gamil.com(1395/06/03  01:37): 0+

باسلام
دیروز برحسب اتفاق تانک نانو در دلفیران را دیدم که برای ان حجم حدود 12تا ماهی وجود داشت شایدهم بیشتر ایا من برای تانک 120در عرض 40حداکثر چند تا ماهی میتونم معرفی کنم .واگر از این محصول به صورت هفتگی 2میل به ازای 100لیتر اضافه کنم دیگر مشگل بالارفتن امونیاک هست یا خیر وسوال دوم اینکه طبق نظر یکی از کاربران که از این محصول استفاده کرده وفسفات راپایین اورده بنده که از باکتری فیدر استفاده میکنم ایا تعادل مصرفی فسفات را بهم نمیزنه
باتشکر از دلفیران

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/06/03  09:07): 0+

با سلام و احترام

شما می توانید در نسبت های استاندارد آکواریوم تقریبا به ازاء هر ۴ لیتر از حدود ۱.۵ سانتیمتر از ماهی در آکواریوم خود نگهداری کنید. البته این طول با توجه به بیشترین طول ماهی در نظر گرفته می شود تا ماهی فضای لازم برای رشد را داشته باشد.
این محصول و محصولات مشابه در شرایط استاندارد و با یک سیستم فیلتراسیون کامل فقط در شرایط خاص بهتر است به صورت دوره ای مورد استفاده قرار بگیرد و تنها در سیستم هایی که بار بیولوژیک آنها نسبت به ظرفیت سیستم بسیار بیشتر می توان از آنها به صورت دائم و مطابق با دستورالعمل استفاده کنید.
استفاده از این محصول در شرایط خاص و با دوز مصرف پایین بر روی مصرف باکتری فیدر تاثیری ندارد اما مصرف بیش از حد این محصول می تواند بر روی چرخه نیتروژن آکواریوم شما تاثیر داشته باشد.

پیروز باشید

سجاد شعبانی (1395/03/18  13:54): 0+

ضمن عرض ادب و احترام
من یک آکواریوم آبشور فقط ماهی دارم و قصد اسباب کشی و جابه جایی آکواریومم را دارم. میخواستم بدونم از بین این محصول و ReeFlowers Effective Conditioner کدامیک را باید برای راه اندازی آب جدید استفاده کنم؟ آیا نیاز به استفاده از هر دو محصول هست؟ اگر محصول دیگر وجود دارد لطفا بهم معرفی کنین

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/03/18  16:47): 0+

با سلام و احترام

برای جابجایی باید کمی برنامه ریزی داشته باشید فقط می توانم به چند نکته برای کمترین آسیب اشاره کنم.

۱- ظروف مناسب را برای جباجایی آب در نظر بگیرید.
۲- در حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد حجم آکواریوم آب در محل جدید از قبل آماده کنید تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.
۳- برای کاهش استرس آبزیان خود از محصول Stress Cure کمک بگیرید.
۴- در صورتی که به آب فیلتر RO دسترسی ندارید حتما از Effective Conditioner برای اصلاح پارامتر های آب در محل جدید کمک بگیرید.
۵- حتما محلول Rem Ammonia را در دسترس داشته باشید تا در صورت بهم خوردن چرخه نیتروژن در آکواریوم بتوانید میزان آمونیاک را تا زمان کامل شدن دوباره این چرخه کنترل کنید.

پیروز باشید

محمدعلي تقديسي (1394/11/14  10:07): 0+

با سلام و خدا قوت،
من ديروز براي اولين بار ازين محصول استفاده كردم. به جرات ميتونم بگم كه فوق العاده ست؛ چراكه نه تنها آمونياك تانكم كاملا صفر شد، بلكه فسفات هم به طرز عجيبي از بين رفت و با گذشت كمتر از 24 ساعت، آب كاملا شفاف شد. من قبلا از AmQuel استفاده ميكردم كه بسيار گرانتر بود و بر روي فسفات تاثيري نداشت.

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت