محلول افزایش رنگ زرد و سبز

محلول افزایش رنگ زرد و سبز

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6493 250 ml - - - - به زودی

ReeFlowers F-Colour حاوی عناصر و رنگ دانه های افزایش دهنده ی رنگ مرجان هاست (به ویژه زرد، قرمز و سبز). این محلول فعالیت های حیاتی آبزیان آکواریومی را سرعت می بخشد، به پایداری pH کمک می کند، سرعت رشد را افزایش می دهد و به داشتن آکواریومی سالم تر کمک می کند.

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

  • مواد معدنی و رنگ دانه ها

راهنمای استفاده

پیشنهاد می شود که 2 میلی لیتر از محلول به ازای هر 100 لیتر آب آکواریوم به صورت هفتگی افزوده شود (برای آکواریوم با تراکم متوسط). در استفاده طولانی مدت، بیش از 4 میلی لیتر به ازای هر 100 لیتر آب آکواریوم در هر هفته، استفاده نشود. پیشنهاد می شود از این محصول در کنار ReeFlowers B-Colour استفاده کنید. لازم به توضیح است که این محصول را به عنوان مکملی برای رشد گیاه در رفرجیوم میتوان استفاده کرد.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود. این محصول برای مصارف انسانی مناسب نیست.

منبع

سایت ReeFlowers

نـظـرات کـاربـران

پژمان اسلامی (1394/09/22  09:06): 0+

با سلام و احترام

بهتر است که همیشه از محصولات یک برند در آکواریوم استفاده شود اما این به معنی بروز مشکل در صورت استفاده نمی باشد. شما می توانید به راحتی از محصول آهن در آکواریوم خود استفاده کنید.
فقط به هیچ عنوان از محصولات مشابه به صورت همزمان در یک آکواریوم استفاده ننمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که این محصول به غیر از تامین آهن می تواند به تقویت رنگ مرجان ها در آکواریوم شما نیز کمک کند.

موفق باشید

mahdi25@yamil.com(1394/09/22  00:58): 0+

سلام وادب
جناب مهندس تا چندماه گذشته برای رفرجیوم ازمکمل اهن برایت ول استفاده میکردم وخیلی راضی هستم در عرض دوماه هم رشد گیاهها وهم رشد جلبک ماکرو توی رفرجیوم فوق العاده بود .ایا این محصول هم چنین شرایطی رادر رفیجیوم میتواند ایجادکند .بنده ماه گذشته 7نوع مکمل ریف لاور را از دلفیران تهیه کردم(غیر از این محصول) فقط نمیدونم اگر از مکمل اهن برایت ول در کنار این 7 مکمل ReeFlowers استفاده شود مشگلی توتانکم به وجود میاد یانه .(البته خیلی مشتاق به استفاده از اهن برایت ول هستم )

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت