عناصر جزیی و نادر

عناصر جزیی و نادر

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6486 250 ml - - - - به زودی
6487 500 ml - - - - به زودی

عناصر نادر برای حفظ سلامت و رنگ آبزیان باید به طور منظم به آکواریوم های دریایی افزوده شود. این محصول مخصوص آکواریوم هایی که از کلسیم راکتور و Kalkwasser استفاده می کنند، طراحی شده است. هنگامی که به همراه ReeFlowers Enriched Kalkwasser استفاده شود، همه عناصر عمومی مورد نیاز را تامین می کند (آکواریوم با تراکم متوسط).

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml
شرکت سازنده ReeFlowers ReeFlowers
مناسب برای آب شور بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
حجم 250 mliter 1000 mliter
نام انگلیسی Minor Trace Elements Minor Trace Elements

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

  • افزایش رنگ های روشن
  • مکمل کلسیم راکتور و Kalkwasserراهنمای استفاده

به ازای هر لیتر از محلول ReeFlowersEnriched Kalkwasser، 1 میلی لیتر استفاده شود. پیشنهاد می شود 3 میلی لیتر به ازای هر 100 لیتر آب در هر هفته، برای آکواریوم با تراکم متوسط استفاده شود. در صورت استفاده هم زمان این دو محصول ، محلول حاصل مشابه خروجی کلسیم راکتور خواهد بود

دور از دسترس کودکان نگهداری شود. این محصول برای مصارف انسانی مناسب نیست.

ترجمه و تحقیق: داوود علی دوستی

منبع

سایت ReeFlowers

نـظـرات کـاربـران

منوچهر جباری (1395/09/28  00:42): 0+

سلام اقای اسلامی من از این محصول به همراه کالک این شرکت استفاده کردم یک ماه پیس که کالک زدم دیگه khمصرف نمیشه میخواستم بدونم مصرف این محصول راکه هفتگی ۹میل استفاده میکنم همچنان به تانک تزریق کنم ایا مشگلی پیش نمیاد

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/09/28  12:08): 0+

با سلام و احترام

مطابق دستور به ازاء هر ۱ لیتر محلول کالک باید یک میلی لیتر از این محلول به آکواریوم خود در هر شرایطی اضافه نمایید تا بتوانید مجموعه تمامی عناصر را حفظ کنید.

شاد باشید

davodjalili@gamil.com(1395/07/10  01:13): 0+

سلام
هنگام استفاده ازاین محصول وکالک واسر ریف لاور ایا نیازی به ید واسترانسیوم میباشد یاخیر .ازان جای که شقایق ها نیاز به ید دارند وبنده که در تانکم از چهار عدد شقایق نگهداری میکنم تامین کننده نیاز هایشان هست یاخیر.ویک سوال دیگر چون کل پارامترهای اب تانکم در حد استاندارد میباشد سیفون تانک را هر 3ماه یکبار انجام میدهم 25درصد.ایا 3میل به ازای هر صد لیتر استفاده از این محصول کفایت میکند
تشکر از دلفیران

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/07/13  11:43): 0+

با سلام و احترام

در یک آکواریوم با در نظر گرفتن مصرف استاندارد و متعادل با توجه به تراکم متوسط و پایین ترکیب این دو محصول می تواند تمامی نیاز های آبزیان را تامین نماید.
اما در یک آکواریوم که در آن از گونه های خاص استفاده می شود که این گونه ها نیاز های متفاوت و خاصی دارند لازم است بسته به نوع گونه و با انجام آزمایش در صورت نیاز پارامتر های مورد نیاز باید به صورت جداگانه مثل ید اضافه شود.
شما در صورتی که بتوانید تعویض آب آکواریوم خود را حتی در صورت مناسب بودن پارامتر های فسفات و نیترات به صورت ماهیانه در حدود ۱۰ درصد انجام دهید می توانید نتیجه بهتری بگیرید و بخش مناسبی از پارامتر های آکواریوم خود را تامین نمایید.

پیروز باشید

پژمان اسلامی (1394/10/25  18:10): 0+

با سلام و احترام

بهتر است محصولات تخصصی بالینگ به همراه هم استفاده شوند زیرا میزان مصرف آنها با توجه به میزان مصرف محلول کلسیم در این روش مشخص می شود و برای آکواریوم شما همین محصول مناسب می باشد تا زمانی که تصمیم استفاده از روش بالینگ را داشته باشید.

پیروز باشید

amirali10@yamil.com(1394/10/25  18:02): 0+

سلام دوباره خدمت مدیریت محترم وتشکر از پاسخگویتان
درمحصولات ریف لاور یکی از چهارمحصول اصلی به نام Ionic Balancer - Ballingset Element IVهست ایا بنده که از کالک واسر برایت ول استفاده میکنم از این متعادل کننده یونی وعناصر کمیاب هم میتونم استفاده کنم یا که باMinor Trace Elementsتفاوتی ندارد (البته منظورم استفاده همزمان این دونمیباشد)
اگر درتانکم ازIonic Balancer استفاده کنم دز مصرفیش چطور هست

پژمان اسلامی (1394/10/25  15:01): 0+

با سلام و احترام

این محصول تمامی نیاز های شما به عناصر نادر را برطرف می کند و می توانید با توجه به میزان آب تعویضی آکواریوم خود با یک نمک مناسب تنها ۹ میلی لیتر از این محصول را به آب آکواریوم خود اضافه نمایید.

پیروز باشید

amirali0@yamil.com(1394/10/25  00:56): 0+

باسلام
حجم تانک مرجانی که دارم 350لیتر است باتراکم متوسط هر20روز بیست درصد اب رابا نمک ردسی سیفون میکنم وفقط از کالک واسر استفاده میکنم (برایت ول) وکلسیم راکتور ندارم این محصول باتوجه به قیمت ودز مصرفیش خیلی به صرفه میباشد ایا به عنوان عناصر کمیاب میتوانم از این محصول استفاده کنم ودز مصرفی همان 3میل به ازای هر صدلیترمیباشد

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت