شبیه ساز الکتریکی موج ساز به همراه یک پمپ موج ساز

شبیه ساز الکتریکی موج ساز به همراه یک پمپ موج ساز

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6208 Single - - - - به زودی
6209 Double - - - - به زودی

این وسیله برای کنترل موج ساز ها جهت شبیه سازی جریان های طبیعی دریایی طراحی شده است. این موج ساز به همراه یک و یا دو پمپ موج ساز ارائه شده است و برنامه ریزی آن بسیار ساده بوده و بدون نیاز به کامپیوتر به راحتی امکان پذیر است. با استفاده از دو موج ساز می توانید جریان های رفت و برگشتی بسیار طبیعی را در آکواریوم خود شبیه سازی کنید. امکان قرار دادن سریع پمپ ها در حالت های غذا دهی و شب نیز وجود دارد. که در این حالت تمامی پمپ ها برای تغذیه خاموش شده و برای حالت شب پمپ ها به صورت منفرد و با ظرفیت کمتر کار خواهند کرد. این وسیله را می توانید با بیشتر انواع پمپ های موج سازی که در بیشتر حالت ممکن ۱۰۰ وات برق مصرف می کنند استفاده کنید.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل Single Double
شرکت سازنده SICCE SICCE
مناسب برای آب شور بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
توان 100 watt 100 watt
ولتاژ 230 v 230 v
نام انگلیسی Wave Surfer Wave Surfer

نـظـرات کـاربـران

پژمان اسلامی (1394/09/17  17:24): 0+

با سلام و احترام

این شبیه ساز به همراه موج ساز Voyager 4 ارائه شده است که هر یک از این موج ساز ها برای ۲۰۰ تا ۴۰۰ لیتر آکواریوم با توجه به نوع گونه های درون آن مناسب هستند. این شبیه ساز به شما امکان می دهد در فواصل زمانی مشخص و با تعیین میزان زمان برای هر پمپ موج ساز آنها را خاموش و روشن نمایید.

پیروز باشید

حسن قاسمی (1394/09/17  14:45): 0+

باعرض سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم موج سازی که روی این دستگاه هستش حداکثر قدرتش مناسب چند لیتره و اینکه شکل موجی که میده به چه صورته منظورم اینه آیا فقط به شکل قطع و وصلی موج میده به آب یا موج سینوسی هم به آب میده. ممنون میشم راهنماییم کنید.مچکرم

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت