پمپ موج ساز نانو

پمپ موج ساز نانو

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6203 Voyager 1000 - - - - نا موجود
6204 Voyager 2000 - - - - نا موجود

این پمپ با یک طراحی بسیار خاص و کاملا بدون صدا است. پره های این پمپ به شکلی محافظت می شود که به ماهی کوچک، مرجان و یا ستاره ای آسیب نمی رساند. می توانید به صورت مستقیم و دائمی و یا با استفاده از دستگاه Wave Surfer از این پمپ موج ساز استفاده کنید تا به صورت دوره ای پمپ شما خاموش و روشن شده تا جریان های طبیعی اطراف تپه های مرجانی برای شما شبیه سازی شود. این پمپ دارای یک سیستم نظافت خودکار است و با طراحی بسیار خاص بخش مکش و دهش همیشه به صورت خودکار تمیز شده و می تواند به بهترین بازده و کمترین میزان تلفات انرژی و تولید گرما در آکواریوم شما کار کند. این پمپ از یک مگنت برای اتصال به شیشه استفاده می کند و می توانید زاویه دهش آن را به صورت ۳۶۰ درجه تنظیم نمایید.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل Voyager 1000 Voyager 2000
شرکت سازنده SICCE SICCE
مناسب برای آب شیرین بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
مناسب برای گیاه بلی بلی
توان 2 watt 3 watt
ولتاژ 230 v 230 v
بیشینه جریان 1000 liter/hr 2000 liter/hr
نام انگلیسی Voyager Nano Voyager Nano

نـظـرات کـاربـران

پژمان اسلامی (1394/10/28  11:32): 0+

با سلام و احترام

برای انتخاب موج ساز نوع مرجان هایی که قصد نگهداری از آنها را دارید بسیار مهم است برای مثال اگر می خواهید از مرجان های SPS نگهداری کنید لازم است موج ساز انتخابی را دو برابر موج ساز پیشنهادی برند مورد نظر خود در نظر بگیرید.
در ضمن حتما لازم است موج سازهایی رو انتخاب کنید که دارای کنترلر هستند زیرا به هیچ عنوان یک جریان مداوم بر روی مرجان ها مناسب نیست و لازم است جریان های موجی شکل و رفت و برگشتی در آب ایجاد شود از طرف دیگر وجود یک جریان مداوم به بافت مرجان ها آسیب وارد می کند.

پیروز باشید

فرید سلیمی (1394/10/28  11:02): 0+

با سلام
جناب آقاي پژمان ميشه لطفا راهنمايي كنيد براي انتخاب موج ساز اكواريومي كه در اون قصد نگهداري ريف و به حجم 450 ليتر آب شور (اطلاعات كامل رو قبلا براي شما ايميل كردم اگر خاطرتون باشه) هست بايد چه نكاتي رو در نظر گرفت؟ قصد اضافه كردن شقايق رو دارم (با استفاده از بالينگ متود كيفيت آب رو مي خام خوب نگه دارم) و نمي دونم موج ساز فعليم جوابگو هست يا نه.ممنون

ارادتمند- سليمي

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت