نمک مخصوص ماهی و مرجان LPS

نمک مخصوص ماهی و مرجان LPS

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6094 1 kg - - - - نا موجود
6095 4 kg - - - - نا موجود
6096 20.4 kg - - - - نا موجود

این محصول یک نمک طبیعی ساخته شده از آب دریا با شرایط کاملا استاندارد است. در این محصول با اضافه کردن عناصر نادر و المان های مختلف مثل کلسیم، منیزیم و پتاسیم بهبود های قابل توجهی را در ساختار نمک ایجاد کرده اند. از این محصول می توانید برای آکواریوم های فقط ماهی و یا آکواریوم های تپه مرجانی با مرجان های سخت پلیپ بزرگ استفاده کنید.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 1 kg 4 kg 20.4 kg
شرکت سازنده Cove Cove Cove
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی
وزن 1000 g 4000 g 20400 g
طول 0 mm 0 mm 0 mm
عرض 0 mm 0 mm 0 mm
ارتفاع 0 mm 0 mm 0 mm
حداکثر اندازه آکواریم 30 liter 120 liter 600 liter
نام انگلیسی Coral Cove Pro Salt Coral Cove Pro Salt Coral Cove Pro Salt

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

نمک مرجان حرفه ای Cove

روش تولید

آب دریا از منطقه ای با آب زلال و شفاف که دارای گردش آب مناسبی به یک حوضچه مخصوص پمپاژ شده و به صورت طبیعی و به کمک نور خورشید به مرور آب آن بخار می شود. روز به روز غلظت نمک در آب افزایش پیدا کرده و بعد از مدتی آب به صورت اشباع شده برای استخراج نمک آماده می شود.

در طی این فرایند بلور های کلرید سدیم به مرور تشکیل می شود. این بلور ها جداسازی شده، شستشو و خشک می شود تا تمامی آلاینده ها و مواد آلی اضافی از آن حذف شود و بتواند یک محیط مناسب را برای رشد مرجان ها ایجاد کند.

بلورهای کلرید سدیم استخراج شده از آب دریا به صورت طبیعی شامل ۸۱ ماده شیمیایی لازم برای شبیه سازی آب دریا هستند. جهت ارتقاء کیفیت محصول توسط یک فرایند حرفه ای مقادیر مناسبی از ۳۰ نوع عنصر نادر و عناصر حیاتی دیگر مثل کلسیم، منیزیم و پتاسیم با نسبت ۱ میلی گرم در هر لیتر به بلورها اضافه می شود. طی این فرایند با ترکیب این محصول با آب خالص می توانید دوباره آب دریا را با کیفیت بسیار بالا و مناسب برای زندگی ماهیان و بی مهرگان مختلف شبیه سازی کنید. این محصول یک تعادل عالی بین آب دریایی طبیعی و ویژگی های علمی مناسب برای زندگی آبزیان دریای است.

جدول پرامتر های آب در چگالی های مختلف

راهنمای استفاده

هر کیلو گرم از این محصول برای آماده سازی ۳۰ لیتر آب مناسب است.

در صورت ترکیب این محصول با آب فیلتر شده با RO و رساندن آب به چگالی مناسب در درمای ۲۵ درجه سانتی گراد می توانید یک آب با شرایط پایدار و pH بین ۸.۲ تا ۸.۴ را در اختیار داشته باشید.

حجم آب مورد نیاز برای آماده سازی (لیتر):

ترجمه: مهندس پژمان اسلامی

منبع

نـظـرات کـاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت