حرفه ای تپه های مرجانی PLC

Reef PLC Pro (Dolphiran)
حرفه ای تپه های مرجانی PLC

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
5998 Reef PLC Pro - ۸۶۰,۰۰۰ - ۵ خرید

یک دستگاه PLC بسیار مناسب برای کنترل لامپ های حرفه ای تپه های مرجانی دلفیران، پمپ های موج ساز و فیلتر های UV است که در انواع آکواریوم های آب شور به خصوص آکواریوم های تپه مرجانی کاربرد دارد. این دستگاه به شما در کنترل وضعیت روشنایی تمای لامپ های نصب شده بر روی آکواریوم شما از نوع Reef Pro 46 w تا ۲۰ عدد کمک خواهد کرد. به کمک این PLC می توانید وضعیت خاموش و روشن شدن تمامی نور های بکار رفته درون این لامپ ها را به صورت دقیق کنترل کرده و طلوع و غروب خورشید را در طول روز شبیه سازی کند. از طرف دیگر این سیستم به صورت تصادفی می تواند وضعیت های هوای ابری و طوفانی را به همراه رعد و برق در آکواریوم شما شبیه سازی کند (این رویداد به صورت روزانه توسط شما قابل برنامه ریزی است).
همچنین این PLC می تواند تا دو موج ساز درون آکواریوم شما کنترل کرده و سیستم های حرکتی های درون آبی رفت و برگشتی را در آکواریوم شما شبیه سازی کند که این سیستم می تواند همزمان با سیستم روشنایی در زمان طوفان حرکت های شدید امواج داخلی آب را نیز شبیه سازی نماید. از این دستگاه می توانید برای تنظیم زمان بندی یک فیلتر UV نیز در آکواریوم استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید یک LCD مخصوص سیستم های PLC را نیز به این PLC اضافه کرده و یا به راحتی آن را به کامپيوتر متصل کرده و تمامی تنظیمات مربوط به آن را انجام دهید (نرم افزار مربوطه به همراه کنترلر ارائه می شود).
در این سیستم امکان نصب سنسور های PH، ORP و دما نیز وجود داشته که می تواند به صورت لحظه ای وضعیت کلی آب آکواریوم شما را مونیتور کرده و در صورت نصب ماژول های ارسال sms و یا پست الکترونیک نیز می توانید در صورت خارج شدن این المان های از محدوده مجاز پیام های اخطاری را برای شماره همراه یا آدرس ایمیل خود ارسال کنید. (این امکانات در بسته اولیه وجود نداشته و بعد از خرید دستگاه می توانید با دلفیران برای تهیه این امکانات تماس حاصل نمایید)

مـــــشـــخـــصـــات

نـظـرات کـاربـران

پژمان اسلامی (1394/09/13  17:48): 1+

با سلام و احترام

با سپاس از توجه شما. اطلاعات اندازه تکمیل گردید.

پیروز باشید

محمد گرامی (1394/09/12  21:07): 0+

سلام
ببخشید اندازش چقدره؟
در قسمت مشخصات طول و عرض و ارتفاع 0 نوشته شده
با تشکر

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت