داروی درمان انواع بیماری های پوستی و انگلی

داروی درمان انواع بیماری های پوستی و انگلی

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
5027 120 ml - - - - نا موجود
5028 250 ml - - - - به زودی
5029 500 ml - - - - نا موجود

این دارو برای ماهیان آب شور و آب شیرین قابل استفاده است. از این دارو می توانید برای درمان انواع خورگی های باله و زخم ها و التهاب های پوستی و همچنین انواع انگل های خارجی و پوستی به خصوص انگل های آب ششی استفاده کنید. این دارو برای استفاده در درمان انواع بیماری های سفیدک، مخملک، و کرم های انگلی لنگر دار نیز مناسب است. باید از این دارو در آکواریوم های قرنطینه استفاده شود و لازم است قبل از اضافه کردن ماهی جدید به آکواریوم آن را برای دو هفته قرنطینه کرده و به کمک این دارو بدن آن را از وجود هر گونه بیماری و انگل پاک کنید.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 120 ml 250 ml 500 ml
شرکت سازنده AZOO AZOO AZOO
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی
حجم 120 mliter 250 mliter 500 mliter
نام انگلیسی Magic Disease Treatment Magic Disease Treatment Magic Disease Treatment

نـظـرات کـاربـران

بهزاد دانش (1395/11/18  01:27): 0+

سلام من ۱هفته هست که جراح ماهی خریدم سفیدک زده بقیه ماهی هایم سالم هستن ۱ عدد شقایق دارم چکار کنم خوب بسه در ضمن دمای ابی را از ۲۸ به ۳۰ درجه رساندم باز جواب نگرفتم با تشکر جوابم را بدین

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/11/18  09:13): 0+

با سلام و احترام

اولین کاری که شما باید برای شروع روند درمان انجام دهید. قرار دادن ماهی در یک محیط آرام و کاملا بدون استرس است. بعد از آن تغذیه کامل ماهی می تواند به شما در روند درمان کمک نماید.
در ضمن دمای ۲۸ درجه نیز برای ماهیان آب شور بسیار زیاد است و افزایش دما خود باعث افزایش شدید استرس شده و می تواند وضعیت ماهی شما را بدتر کند.

شاد باشید

سالار صیدی (1395/08/28  13:13): 0+

با سلام و عرض خسته نباشید. بنده یک ماه است که اکواریوم اب شور خود را راه اندازی کرده ام و بعد از چند روز که ماهیان خود را شامل اسلاریس فاکس فیس جراح دامسل و...است را اضافه کردم بر روی باله و بدن انها سخت پوستانی شبیه به خر خاکی چسبیده اند و ظاهرا انگل هستند واز خون ماهی ها تغذیه می کنند ماهی ها هم ظاهرا مشکلی ندارند و غذا می خورند ایا این دارو می تواند این سخت پوستان را از بین ببرد؟

پژمان اسلامی پاسخ داد(1395/09/02  18:43): 0+

با سلام و احترام

بهترین روش برای حذف این انگل ها گرفتن ماهی ها و حذف فیزیکی آنها به کمک یک پنس است.

پیروز باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت