محلول کلسیم

محلول کلسیم

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
4800 250ml - ۳۱,۰۰۰ - - خرید
4801 500ml - ۴۷,۰۰۰ - - خرید
4802 2L - - - - به زودی

فرمول این محصول توسط اقیانوس شناسان با توجه به ساختارهای یونی کلسیم در اطراف تپه های مرجانی بدست آمده است. این محصول شامل کلسیم یونی با غلظت مناسب است و می تواند میزان کلسیم در آب آکواریوم های تپه مرجانی را افزایش دهد که عامل موثر در سلامت و رشد مرجان ها و بی مهره های اسکلت ساز می باشد. این محصول شامل مواد ارگانیک مثل EDTA نیست و ۵۰ درصد قوی تر از محصولات مشابه در بازار است. استفاده از این محصول میزان فسفات، سیلیکات و مواد ارگانیک در آب آکواریوم شما را افزایش نمی دهد.

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250ml 500ml 2L
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics
مناسب برای آب شیرین خیر خیر خیر
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی
مناسب برای گیاه خیر خیر خیر
حجم 250 mliter 500 mliter 2000 mliter
نام انگلیسی Calcion Calcion Calcion

نـظـرات کـاربـران

پژمان اسلامی (1394/08/19  17:32): 0+

با سلام و احترام

بلی در محلول های آبی ppm و میلی گرم در لیتر با هم برابر هستند.
شما می توانید به صورت روزانه ۶۶ میلی لیتر از این محصول را در آب آکواریوم خود اضافه کنید و هر روز میزان کلسیم را تست کنید تا مقدار آن به 480 ppm برسد.
لازم است حداقل در طول ۲ هفته مختلف ابتدا مقدار کلسیم را به میزان استاندارد رسانده و در اخر هفته میزان مصرف را محاسبه کنید. به این شکل می توانید میزان میانگین مصرف هفتگی و با تقسیم آن به ۷ میزان مصرف روزانه خود را مشخص کنید.
میزان مصرف روزانه را به عدد ۴۰ تقسیم کرده و در میزان آب آکواریوم خود ضرب کنید. عدد بدست آمده میزان محلول مورد نیاز در روز را برای اضافه کردن به آکواریوم مشخص می کند.
پیروز باشید

منوچهر m.j جباری (1394/08/19  14:55): 0+

سلام
اقای اسلامی منظور ازPPMهمان میلی گرم در لیتر هستش.
ویک سوال درمورد این محصول.(در توضیحات این محصول امده که هر میلی لیتر از این محلول در یک گالن(4لیتر) از آب آکواریوم سطح کلسیم را 40 میلی گرم در لیتر افزایش می دهد.بنده تازه اکواریوم ریف راه انداختم وهرچه حساب میکنم متوجه نمیشم مصرف کلسیم تانکم درهفته 60میلی گرم است .اخر هفته که تست زدم کلسیم تانکم از440 به380رسیده برای اینکه دوباره به 440 برسونم چقدر ازاین محلول استفاده کنم .حجم تانک 500 لیتر است.اگه مقدار مصرفش روبرام حساب کنید ممنون میشم .

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت