کیف تست آب شور

کیف تست آب شور

لیست قیمت

کد توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
4395 - ۶۸۱,۰۰۰ - ۵ خرید

کیف تست JBL یک آزمایشگاه کامل آب شور را در اختیار شما قرار می دهد. به کمک این کیف می توانید پارامترهایی مثل PH، KH، کلسیم، منیزیم، مس، نیترات، آمونیاک، نیتریت، فسفات، سیلیکات و اکسيژن را اندازه گیری کنید. تمامی این تست ها در یک کیف ضد آب به همراه ۶ لوله آزمایش مخصوص تست، ۲ عدد سرنگ جهت برداشتن نمونه آب، یک دما سنج، یک خودکار، برگه های ثبت داده های آزمایش و کارت های مقایسه رنگی است. در سیستم تشخیص رنگی که شرکت JBL در نظر گرفته است شما به راحتی می توانید رنگ ها را با مقایسه بین دو رنگ از بالا و به صورت یکنواخت تشخیص دهید که این موضوع دقت شما در آزمایش و بدست آوردن میزان درست را افزایش می دهد.

مـــــشـــخـــصـــات

نـظـرات کـاربـران

پژمان اسلامی (1394/11/01  17:15): 0+

با سلام و احترام

در حال حاضر در میان تست های آکواریومی بیشترین دقت را تست های Salifert و بعد از آن JBL دارند. البته در صورتی که دقتی بالاتر از این برای آکواریوم های بسیار خاص مد نظر باشد می توانید از مجموعه تست های شرکت Hanna استفاده نمایید.

برای مشاهده لیست تست های Salifert بر روی سایت می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://www.dolphiran.com/search.aspx?keyword=salifert

پیروز باشید

فرید سلیمی (1394/11/01  15:27): 0+

با سلام
جناب آقاي پژمان ضمن عرض خسته نباشيد بنده در حال حاضر مجموعه كيت تست SERA رو دارم. به نظر شما كيفيتش خوبه يا نه؟و اينكه كيت بعدي رو كه مي خام بخرم همين رو خريداري كنم يا محصول ديگه اي رو پيشنهاد مي ديد؟ لطفا اگه محصول ديگه اي مد نظرتون هست حدود قيمتش رو بفرمائيد و اينكه شما داريد اون محصول رو يا خير.
با سپاس فراوان

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت