کیت تست منیزیم/کلسیم

کیت تست منیزیم/کلسیم

لیست قیمت

کد توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
4393 - ۱۳۹,۰۰۰ - ۳ خرید

این تست به شما در اندازه گیری میزان کلسیم و منیزیم آب آکواریوم کمک می کند. به کمک این تست می توانید ابتدا میزان کلسیم و منیزیم را اندازه گیری کرده و بعد با اندازه گیری میزان کلسیم و تفریق آن از میزان بدست آمده قبلی میزان منیزیم را بدست آورید. میزان پیشنهادی کلسیم در آکواریوم های آب شور بین ۴۰۰ تا ۴۴۰ میلی گرم در لیتر و میزان منیزیم بین ۱۲۰۰ تا ۱۴۰۰ میلی گرم در لیتر است. بالا نگهداشتن میزان کلسیم به رشد مرجان ها و بی مهرگان و همچنین جلبک های بنفش در آکواریوم شما کمک می کند.

مـــــشـــخـــصـــات

نـظـرات کـاربـران

پژمان اسلامی (1394/08/15  23:07): 0+

با سلام و احترام

لازم است ابتدا این نکته را یاد آوری کنم که خرید تستر های هانا به صورت منفرد برای پارامتری مثل کلسیم در طولانی مدت می تواند بسیار مقرون به صرفه نیز باشد زیرا تنها بار اول نیاز به خرید دستگاه دارید و در موارد بعدی تنها لازم است معرف های مربوط به هر دستگاه را خریداری کنید که با توجه به دقت عمل و تعداد تست ها می تواند در طولانی مدت بسیار مناسب نیز باشد.
در هر صورت در صورتی که از مرجان های LPS نگهداری می کنید تست های متدوال آکواریومی می تواند نیاز شما را برآورده نماید اما در صورتی که قصد نگهداری از مرجان های SPS را دارید لازم است با دقت بیشتری پارامتر های آب خود را مورد بررسی قرار دهید و نیاز است که از یک دستگاه تست که به میزان زیادی خطای انسانی را کاهش می دهد استفاده کنید.
لازم است این نکته را یادآوری کنم که در حال حاضر بیشتر مراکز تکثیر و نگهداری مرجان در دنیا از دستگاه های تست هانا و یا شرکت هچ استفاده می کنند که متاسفانه دستگاه های هچ در ایران به خوبی پشتیبانی نمی شود.

شاد باشید

منوچهر m.j جباری (1394/08/15  22:54): 0+

سلام خسته نباشید
جناب مهندس اسلامی قطعا خیلی از بچه ها به دلیل بالابودن قیمت تسترهای مثل تسترهای شرکت هانا والوس قادر به خریداری این تستها نیستندوباوجود نظرات مختلفی که درتایپیک های مختلف نوشته میشود جز سردرگمی درمورد تسترهای کلسیم ومنیزیم مانند JBL*API*چیزی عاید نمیشه چه تستی خریداری کنیم که هم ازلحاظ دقت وقیمت مناسب باشه چون که این تسترهای هانا والوس یا سالیفرت تازه شناخته شده اند قطعا قبل ازاینها تسترهای خوبی هم بوده که میشد تانک ریف رو درشرایط خوب نگه داشت مطمعنا این سوال خیلی از اکواریوم دارها است
ممنون میشم اگه بفرمایید که چه تستی خریداری کنم.باتشکر

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت